İSTANBUL KÜLTÜR-ADALAR-POLONEZKÖY-ŞİLE-AĞVA

İSTANBUL KÜLTÜR-ADALAR-ŞİLE-AĞVA-POLONEZKÖY

01-04 EYLÜL 2017 2 GECE, 3 GÜNDÜZ YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

(01 EYLÜL 2017 CUMA) :

Saat 23.59’da Sıhhiye Çokkatlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından sabah saatlerinde İstanbul’a varıyoruz.

İSTANBUL BOĞAZI

1.GÜN (02 EYLÜL 2017 CUMARTESİ) :

İstanbul’a varışın ardından açık büfe kahvaltımızı alıp Bostancı’dan feribot’a binip Büyükada’ya varıyoruz. Büyükada’yı gezip öğle yemeğimizi alıp fayton gezisi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından tekrar feribota binip Heybeli Ada’ya geçiyoruz. Burada dışarıdan Eski Deniz Harp Okulu, Ruhban Okulu ve İsmet İnönü Evi’nin gezilmesinin ardından feribota binip otelimize hareket ediyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

İSTANBUL ADALAR ( BÜYÜKADA - HEYBELİ ADA )

2.GÜN (03 EYLÜL 2017 PAZAR) :

Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra ilk ziyaret edeceğimiz alan Sultanahmet Meydanındaki Dikili Taş (Tutmosis Sütunu), Yılanlı Sütun ve Örme Sütun’u gördükten sonra Sultanahmet Camii geziyor, Ayasofya Camii’ni de gezip öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında Yerebatan Sarnıcı’nı ve Topkapı Sarayı’nı geziyor ve Boğaz’da Tekne Turumuzu almak için Eminönü İskelesi’ne geçiyoruz. Buradan teknemize biniyor ve yaklaşık 1.5 saat süren tekne turumuzu Beylerbeyi’nde tamamlıyoruz. Turumuzun tamamlanmasından sonra otelimize geçiyoruz. Akşam yemek ve geceleme otelimizde…

SULTAN AHMET YILANLI SÜTUN - DİKİLİ TAŞ - YEREBATAN SARNICI - EMİNÖNÜ İSKELESİ BALIKÇI TEKNELERİ

4.GÜN (04 EYLÜL 2017 PAZARTESİ) :

Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Polenezköy’e hareket kısa bir gezi sonrası Şileye hareket Şile feneri, Kavala parkı, Şile kalesi sonrası Ağva’ya hareket Göksu ve Yeşilsu arasındaki Ağva’da gezinti alış veriş sonrası Göksu nehrinde tekne turu (extra) ve öğle yemeği sonrası Kerpe’ye hareket. Tamamen doğal olan ve muhteşem görüntüsüyle ünlü kartal kayalıkları gördükten sonra Ankara’ya hareket. Gerekli molalar ve ikramlarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

ŞİLE FENER - KERPE

GEZİ ÜCRETİ: 470-TL (NAKİT) / 485-TL (TEK ÇEKİM) / 495-TL (5 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK ODA FİYAT FARKI : 150-TL

ÇOCUK ÜCRETLERİ :

00-02 YAŞ ÜCRETSİZ / 03-06 YAŞ 200-TL / 07-12 YAŞ 375-TL

ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLECEKTİR.

Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç içi çay, kahve, meşrubat ikramı, 2 gece İstanbul’da 4* otelde konaklama, Açık Büfe Kahvaltıları (3 adet), Akşam Yemekleri (2 adet) Boğazda Tekne Turu, Profesyonel Rehberlik hizmetleri, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm Çevre gezileri.
Tüm öğle yemekleri ve son gün akşam yemeği, Yemeklerde menü dışında alınacak içecek ücretleri, Milli Park, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Adalar Vapur ücreti, Ağva’da Tekne Turu, Kişisel harcamalar.