BURSA-MUDANYA-TRİLYE-GÖLYAZI-AVŞA ADASI-CUMALIKIZIK

CUMALIKIZIK - MUDANYA- TRİLYE – GÖLYAZI

ULUABAT GÖLÜ - AVŞA ADASI – ERDEK – İZNİK – YALOVA

01 - 04 EYLÜL 2017 // 2 GECE, 3 GÜNDÜZ // YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAM

01 EYLÜL 2017 – CUMA :

Saat 23.59’da Sıhhiye Çokkatlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikramlarımızın ve molaların ardından sabah saatlerinde Cumalıkızık’a varıyoruz.

1.GÜN (02 EYLÜL 2017 - CUMARTESİ) :

Cumalıkızık’da kahvaltımızı aldıktan sonra kısa bir köy gezisi yaptıktan sonra Bursa Şehir merkezi gezisi için hareket ediyoruz. Bursa’da Hacıvat Karagöz, Tophane, Yeşil, Orhan Gazi ve Osman Gazi Türbelerini gezdikten sonra öğle yemeğimizi alıyoruz. Ardından Ulu Camii, Emir Sultan Camii ve Türbesini geziyoruz. Kestane Şekeri Alışverişi için serbest zaman verdikten sonra Mudanya’ya hareket ediyoruz. Mudanya’da Mustafa Kemal Atatürk’ün Mütareke evini ziyaret edip konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

BURSA ULU CAMİ - EMİR SULTAN CAMİ - MUDANYA ATATÜRK'ÜN MÜTAREKE EVİ

2.GÜN (03 EYLÜL 2017 PAZAR): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra, Trilye’ye gidiyoruz. Trilye şehir merkezi gezimizi yapıp yöresel alış-veriş imkanı verip Erdek Limanına gidip deniz otobüsü ile Avşa Adasına gidiyoruz. Avşa Adasında öğle yemeğimizi alıp gezimizi yapıp alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Deniz otobüsümüze binip Erdek Limanından bizi bekleyen otobüsümüze binip otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

BURSA TRİLYE - BALIKESİR ERDEK - AVŞA ADASI

3.GÜN (04 EYLÜL 2017 PAZARTESİ): Otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Gölyazı’ya hareket ediyoruz. Gölyazı’ya varışın ardından Öncelikle St. Constantinus Manastırını ziyaret edip fotoğraf çekilip ardından Ağlayan Çınar’a gidiyoruz. Uluabat Gölü kenarında çay kahve ve fotoğraf molası verdikten sonra İznik’e hareket ediyoruz. Kısa bir şehir turu sonrasında Yalova’ya hareket ediyor burada Yürüyen Köşk’ü geziyor ve Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

YALOVA YÜRÜYEN KÖŞK'ÜN 4 METRE DOĞU TARAFINA KAYDIRILMASI

GEZİ ÜCRETİ: 470,00 TL (NAKİT) – 480,00 TL (TEK ÇEKİM) – 495,00 TL (5 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK ODA FİYAT FARKI : 150,00 TL

ÇOCUK ÜCRETLERİ : 00-02 yaş : ücretsiz / 03 – 06 yaş : 250,00 TL / 07-12 YAŞ: 350,00 TL

ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLECEKTİR.

Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, 2 gece konaklama, Araç İçi ikramlar, Açık Büfe Sabah Kahvaltıları (3 adet) , Akşam Yemekleri (2 adet) Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.
Tüm öğle yemekleri ve son gün akşam yemeği, Plaj, Müze,Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri, Avşa Adası vapur ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.