ÇANAKKALE-EDİRNE-BOZCAADA-GÖKÇEADA-ASSOS-CUNDA-KAZDAĞLARI-AYVALIK

ÇANAKKALE-EDİRNE GEZİSİ

KAZ DAĞLARI – ASSOS – ADATEPE – BEHRAMKALE – BOZCAADA – GÖKÇEADA

AYVALIK – CUNDA ADASI – ŞEYTAN SOFRASI - TRUVA – GELİBOLU – ŞEHİTLİKLER - EDİRNE

29 AĞUSTOS – 03 EYLÜL 2017 // 4 GECE, 5 GÜNDÜZ // TAM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

29 AĞUSTOS 2017 SALI:

22.00’de Sıhhiye Çokkatlı Otopark önünden hareket edip gerekli ikram ve molalarımızın ardından sabah saatlerinde Edremit’e varıyoruz.

1.GÜN (30 AĞUSTOS 2017 ÇARŞAMBA):

Burada açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Ayvalık tarafına hareket ediyor öğle saatine kadar Ayvalık, Şeytan Sofrası ve Cunda Adası’nı geziyoruz. Öğle yemeğini Edremit’te aldıktan sonra mini bir Kazdağları Turu yapıyor ve Tahtakuşlar Müzesi, Adatepe Zeytinyağı Müzesi ve Adatepe Köyü gezileri sonrası Çanakkale merkeze gidiyor ve 3 gece konaklama yapacağımız Çanak Otel’e geçiyoruz. Akşam yemek ve geceleme Çanak Otel’de…

ŞEYTAN SOFRASI - CUNDA - KAZ DAĞLARI - TAHTAKUŞLAR MÜZESİ

2.GÜN (31 AĞUSTOS 2017 PERŞEMBE ):

Sabah erken kalkıp açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Geyikli Limanına giderek Feribotla Bozcaada’ya gidiyoruz. Eski bir Rum yerleşimi olan Tenedos’ta; Ceneviz Kalesi, Bozcaada sokakları, yöresel alış veriş ve tarihi şarap mahsenlerini görüyor , öğle yemeğini alıyor ve alış veriş molası veriyoruz. Tekrar feribot ile Geyikli’ye gidiyoruz. Buradan Assos’a geçiyoruz. Assos ve Behramkale geziler sonrasında akşam üzeri Truva Antik kentine gidip Tahta At ve kent kalıntılarını görüp gezdikten sonra otelimize gidiyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

BOZCAADA SOKAKLARI - CENEVİZ KALESİ - BEHRAMKALE (ASSOS) - TAHTA AT (TRUVA)
BEHRAMKALE (ASSOS)

3.GÜN (01 EYLÜL 2017 CUMA):

Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Gökçeada gezimiz için feribotumuza binip Gökçeada gezimize başlıyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Gökçeada gezimizi bitirip feribotumuza binip Çanakkale’ye dönüyoruz. Çanakkale şehir merkezi’nde Aynalı Çarşı, Nusret Mayın Gemisi ve Çimenlik Kalesi’ni geziyoruz. Akşam yemek ve geceleme otelimizde.

GÖKÇEADA - ÇİMENLİK KALESİ - NUSRET MAYIN GEMİSİ

4.GÜN (02 EYLÜL 2017 CUMARTESİ):

Erken kalkıp güne güzel bir kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltı sonrası otelimizden hareket ediyoruz. Eceabat’a gelip Çanakkale Savaşları’nın geçtiği yerler olan; Anzak Koyu, 57.Alay şehitliği, Conkbayırı, Alçıtepe’yi gezip öğle yemeğimizi aldıktan sonra Saim Mutlu Müzesi, Savaş Müzesi, Şehitler Abidesi, Morto Koyu ve Seyitonbaşı Anıtını görüp gezdikten sonra Tekirdağ’a hareket ediyoruz. akşam yemeğini meşhur Tekirdağ Köftesi Mönüsü olarak alıyor ve geceleme için otelimize geçiyoruz. Geceleme Tekirdağ’da

CONKBAYIRI - 57.ALAY ŞEHİTLİĞİ - SEYİTONBAŞI ANITI

5.GÜN (03 EYLÜL 2017 PAZAR):

Sabah açık büfe kahvaltı sonrasında Namık Kemal Evi ve Eski Camii’yi geziyor ve Edirne’ye hareket ediyoruz. Edirne’ye Varışımızın ardından öğle yemeği sonrasında Mimar Sinan’ın “ Ustalık Eserim “ Dediği Muhteşem Selimiye Camisini Geziyoruz. Ali Paşa Bedesten’i Gezisi Sonrası 3 Şerefeli Cami, Eski Cami, Makedonya Kulesi, Sağlık Müzesi, Kırkpınar Güreş Alanı Ve Kapukule Sınır Kapısı’nı Gördükten Sonra Akşam Yemek Molası Veriyor Ve Ankara’ya Hareket Ediyoruz. Gerekli Molaların Ardından Sabah Saatlerinde Ankara’ya Varış Ve Gezimizin Nihayetlenmesi…

NAMIK KEMAL EVİ - MİMAR SİNAN USTALIK ESERİ SELİMİYE CAMİİ

GEZİ ÜCRETİ:870,00 TL (NAKİT) –885,00 TL (TEK ÇEKİM) - 895,00 TL (5 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK FARK: 300,00 TL

ÇOCUK ÜCRETLERİ 00-02 YAŞ 50-TL / 03 - 06 YAŞ ÇOCUK: 325,00 TL / 06-12 YAŞ ÇOCUK: 650,00 TL

ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLECEKTİR.

Full Donanımlı aracımız ile gidiş dönüş özel ulaşım, Araç İçi ikramlar, Açık büfe sabah kahvaltıları (5 adet) Öğle yemekleri (4 adet) ve akşam yemekleri ( 4 adet), 4 gece konaklama, TÜRSAB Seyahat sigortası, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri dahil edilmiştir.
Feribot Ücretleri,(1) Gökçeada’da öğle yemeği, Yerel Araç Ücretleri, Milli Park, Plaj,müze ve ören yeri giriş ücretleri, Tüm yemeklerde alınan tüm içecek ücretleri, kişisel harcamalar ve son gün akşam yemeği gezi ücretine dahil edilmemiştir.