MARMARİS-1 BODRUM-DATÇA

BODRUM – MARMARİS- GÖKOVA - DATÇA TURU

29 AĞUSTOS – 03 EYLÜL 2017 / 4 GECE - 5 GÜNDÜZ

GEZİ PROGRAMI

HERŞEY DAHİL

29 Ağustos 2017 Salı:

Akşam saat 22:00’da Sıhhiye Çokkatlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Polatlı-Sivrihisar-Afyon-Denizli–Muğla yol güzergahından gerekli ikram ve molaların ardından Marmaris’e varıyoruz.

1.GÜN (30 Ağustos 2017 Çarşamba):

Açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra denize ve havuz’a girmek için serbest zaman. Öğle yemeğinin ardından odalara yerleşme ve serbest zaman. Akşam üzeri Akyaka ve Gökova gezisi. Akşam yemek ve geceleme otelimizde…

MARMARİS AKYAKA EVLERİ - GÖKOVA

2.GÜN (31 Ağustos 2017 Perşembe):

Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Kız Kumu gezisi. Burada denize girmek için serbest zaman sonrasında otele dönüş öğle yemeğinin alınması ve Datça’ya hareket ediyoruz. Datça’da Can Yücel’in Evinin bulunduğu Eski Datça’yı yürüyerek gezip, yüzmek için serbest zaman veriyoruz. Akşamüzeri Marmaris’e hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama Marmaris’te bulunan otelimizde. İsteyen misafirlerimizle Marmaris Barlar Sokağına gidiyoruz.(extra)

KIZ KUMU - CAN YÜCEL SOKAK - DATÇA PLAJLARI

3.GÜN (01 Eylül 2017 Cuma):

Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra tüm gün Bodrum gezisi için Bodrum’a hareket Zeki Müren Evi, Bodrum Kalesi Barlar sokağı gezileri sonrasında Bodrum Koylarının gezilmesi ve Gündoğan Halk Plajında denize girmek için serbest zaman. Akşam üzeri Marmaris’e dönüş. Akşam yemek ve geceleme otelimizde…

BODRUM KALESİ
ZEKİ MÜREN EVİ

4.GÜN (02 Eylül 2017 Cumartesi):

Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra arzu eden konuklarımızla ekstra tüm gün Koylara Tekne Turu (kişi başı 50-TL) Akşam üzeri otelimize dönüş. Akşam yemek ve geceleme otelimizde… (Tekne turuna katılmayan konuklarımız tüm gün otelimizin olanaklarından yararlanıp denize girebilirler)

MARMARİS TEKNE TURU

5.GÜN (03 Eylül 2017 Pazar):

Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra sabah saat 10:00’da otelden çıkış alıp Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikramlar ve molalarımızın ardından Muğla – Denizli – Afyon – Sivrihisar - Polatlı yol güzergahından Ankara’ya varıyoruz. Bir Dahaki turumuzda buluşmak dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 870,00 TL (NAKİT) – 885,00 TL (TEK ÇEKİM) – 895,00 TL (5 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK FİYAT FARKI: 300,00 TL

ÇOCUK ÜCRETLERİ 00-02 YAŞ : 50-TL / 03 - 06 YAŞ: 200,00-TL / 07 – 12 ÇOCUK: 650,00-TL

ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLECEKTİR.


Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, Marmaris’te 4 gece her şey dahil konaklama, Araç İçi ikramlar, Otelde açık büfe sabah kahvaltıları (5 adet) otel’de öğle Yemekleri ve akşam yemekleri, otelde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.
Yemekli tekne turu (50-TL) , Dönüş günü akşam yemeği, Müze, Milli Park ve Ören Yeri giriş ücretleri, Otel dışında alınan öğle yemekleri (turlar esnasında) , Barlar Sokağı gezisi için gidiş-dönüş ulaşım ücreti, Plaj, şezlong, şemsiye ücretleri ve Kişisel Harcamalar ekstradır.