FETHİYE-KAŞ-KALKAN-GÖCEK-DALYAN-SAKLIKENT

FETHİYE

ÖLÜDENİZ - DALYAN – KAŞ – KALKAN - KAPUTAJ PLAJI

İZTUZU - SAKLIKENT – KAYAKÖY - GÖCEK TURU

30 AĞUSTOS – 04 EYLÜL 2017 / 4 GECE - 5 GÜNDÜZ / TAM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

30 AĞUSTOS 2017 ÇARŞAMBA :

Saat 22.00’de Sıhhiye Çokkatlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Polatlı-Sivrihisar-Afyon- Burdur yol güzergahından gerekli molaların ve ikramlarımızın ardından Ölüdeniz’e varıyoruz.

1.GÜN (31 AĞUSTOS 2017 PERŞEMBE):

Otelimize ulaşmamızın ardından alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında öğle yemeğine kadar otelimizin imkanlarından yararlanmak için serbest zaman. Öğle yemek sonrası odalara yerleşme ve denize girmek için Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. Akşam saat 17:30’a kadar Ölüdeniz’de denize girmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Kayaköy gezisi yaparak otelimize varıyoruz. Odalara yerleşme ve akşam yemeği otelimizde.

ÖLÜDENİZ - KARAKÖY FETHİYE

2.GÜN (01 EYLÜL 2017 CUMA):

Sabah erken kalkıp otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Dalyan’a hareket ediyoruz. Dalyan’a varışın ardından tekneye biniyor ve çamur banyosuna geçiyoruz. Çamur banyosu için serbest zaman veriyoruz. Çamur banyosundan sonra Köyceğiz Göl’ünü görüyor ve nehir kenarında Öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından İztuzu Plajına (Caretta Adası) hareket ediyoruz. Plaja giderken kaya mezarlarının fotoğraflarını çekip sazlıkların arasında 45 dakikalık yolculuk sonrası İztuzu Plajına varıyoruz. (İztuzu Kumsalı denizin kumları Dalyan deltasının önüne yığmasıyla oluşmuş ; bir tarafı tatlı su diğer tarafı tuzlu su ve Caretta Carettaların yumurtalarını bıraktıkları yer olduğu için) isteyen Dalyan Gölünde tatlı suda isteyen İztuzu Plajında Tuzlu suda yüzebilir. Saat 16:00’da Caretta Caretta Adasından Dalyan’a hareket edip, 45 dakikalık tekne turu sonrası Dalyan’a varıyoruz. Ardından Fethiye’ye hareket ediyoruz. Akşam üzeri Göcek'te kısa bir çay kahve molası verdikten sonra otelimize geçiyoruz. akşam yemek ve geceleme otelimizde… İsteyen misafirlerimiz için Hisarönü Barlar Sokağı gezisi (extra).

İZTUZU PLAJI - DALYAN CARETTA - GÖCEK

3.GÜN (02 EYLÜL 2017 CUMARTESİ):

Sabah erken kalkıp otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Kaş’a hareket ediyoruz. Anfi Tiyatro, Likya Lahiti ve Liman gezisini yapıp öğle yemeğimizi alıyoruz. Sonrasında Kaputaj Plajına geçiyor ve burada yaklaşık 1 saat Yüzmek için serbest zaman veriyoruz. Ardından Kalkan’da çay molası verip otelimize dönüyoruz. Konaklama, akşam yemeği otelimizde.

KAŞ ANFİ TİYATRO - LİKYA LAHİTİ - KAPUTAJ PLAJI

4.GÜN (03 EYLÜL 2017 PAZAR):

Sabah erken kalkıp otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra öğle yemeğine kadar Fethiye merkezini geziyor öğle yemeğimizi alıyor ve Saklıkent gezisini yapıyoruz. Akşam üzeri otelimize dönüş. Veda yemeği ve geceleme otelimizde...

FETHİYE SAKLIKENT

5.GÜN (04 EYLÜL 2017 PAZARTESİ):

Sabah otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelden çıkışımızı alıp aracımıza binip Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Burdur -Afyon-Sivrihisar-Polatlı yol güzergahından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 870,00 TL (NAKİT) – 885,00 TL (TEK ÇEKİM) – 895,00 TL (5 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK FİYAT FARKI: 300,00 TL

ÇOCUK ÜCRETLERİ 00-02 YAŞ : 50-TL / 03 - 06 YAŞ: 200,00-TL / 07 – 12 ÇOCUK: 650,00-TL

ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLECEKTİR.

Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, Fethiye’de bulunan otelde 4 gece konaklama, Araç İçi ikramlar, Açık büfe sabah kahvaltıları(5 adet, Öğle Yemekleri (4 adet) akşam yemekleri (4 adet) , Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.
Dalyan’da tekne ücreti, dönüş günü öğle ve akşam yemekleri, Milli Park giriş ücretleri, Plaj, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, plajlarda şemsiye ve şezlong ücretleri, yemeklerde alınacak içecek ücretleri, Kişisel harcamalar