KEMER OTEL TATİLİ (KARMİR RESORT) 5*****

KEMER OTEL TURU - KARMİR RESORT & SPA 5 * * * * *

30 AĞUSTOS – 04 EYLÜL 2017 / 4GECE - 5 GÜNDÜZ

ULTRA HERŞEY DAHİL KONAKLAMA + ULAŞIM

PROGRAM

30 AĞUSTOS 2017 – ÇARŞAMBA :

Saat 23:30’da Sıhhiye Çokkatlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Polatlı-Sivrihisar-Afyon-Burdur-Antalya yol güzergahından gerekli ikramlar ve molalarımızın ardından sabah saatlerinde Kemer-Göynük’te bulunan otelimiz Karmir Resort &Spa’ya varıyoruz.

1.GÜN (31 AĞUSTOS 2017 - PERŞEMBE) : Otelimize varışın ardından açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra temizlendikçe saat 14.00’e kadar odalarımıza yerleşiyoruz. Ardından ultra her şey dahil konseptinde otel aktivitelerinden faydalanıyoruz. Öğle yemeği, akşam yemeği, animasyon-eğlence ve konaklama 5* Karmir Resort Hotel’de.

KARMİR RESORT SPA

2.GÜN (01 EYLÜL 2017 - CUMA) : Otelimizde açık büfe kahvaltımızı alıp ultra her şey dahil konseptinde otel aktivitelerinden faydalanıyoruz. Öğle yemeği, akşam yemeği, animasyon-eğlence ve konaklama Karmir Resort Hotel’de.

3.GÜN (02 EYLÜL 2017 - CUMARTESİ) : Otelimizde açık büfe kahvaltımızı alıp ultra her şey dahil konseptinde otel aktivitelerinden faydalanıyoruz. Öğle yemeği, akşam yemeği, animasyon-eğlence ve konaklama Karmir Resort Hotel’de.

4.GÜN (03 EYLÜL 2017 PAZAR) : Otelimizde açık büfe kahvaltımızı alıp ultra her şey dahil konseptinde otel aktivitelerinden faydalanıyoruz. Öğle yemeği, akşam yemeği, animasyon-eğlence ve konaklama Karmir Resort Hotel’de.

5.GÜN (04 EYLÜL 2017 ): Otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra saat 11:00’da tüm grubumuzla otel lobisinde buluşup otelimizden çıkış alıp Ankara’ya hareket ediyoruz. Antalya-Burdur-Afyon-Sivrihisar-Polatlı yol güzergahından gerekli mola ve ikramlarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ:1.300 TL (NAKİT) – 1.325 TL (TEK ÇEKİM) – 1.350 TL ( 5 TAKSİT)

2 yetişkin yanında 1 adet çocuk 00-9.99 YAŞ ULAŞIM + SİGORTA: 250,00 TL

TEK KİŞİLİK FARK ÜCRETİ: 600,00 TL

ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLECEKTİR.

Son Model araçlarla gidiş-dönüş özel ulaşım, Araç İçi İkramlar, 4 gece Ultra Herşey Dahil Konseptinde 5* Karmir Resort Hotel’de konaklama, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Rehberlik Hizmetleri. (Otelde sabah-öğle-akşam açık büfe yemek, yerli-yabacı alkollü içecekler, soft ve sıcak içecekler, ara öğünler, dondurma saati, 5 çayı, snake servisleri, fast food saati,Türk hamamı, sauna, fitness center, buhar banyosu kullanımı, aqua park, açık havuz-kapalı havuz, plaj, şemsiye, şezlong, plaj havlusu fiyata dahildir.)
Son gün öğle yemeği ve akşam yemeği, Kişisel Harcamalar. Otelde Ultra her şey dahil konseptine girmeyen hizmetler. (kese köpük masajı, yağ masajı, bakım üniteleri, kuaför vb.)