GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ KAYAK TURU

149 TL

PROGRAM

Siz değerli misafirlerimizle gece 00:30 da Premier tur önünde buluşuyor ve Uludağ'a doğru hareket ediyoruz; sabah saatlerinde kahvaltı paketivearaç içi ikramlarımızeşliğinde 6 saatlikyolculuğumuzun ardından Uludağ zirvesine çıkış yapıyoruz.

Dileyen misafirlerimiz ise anlaşmalı olduğumuzAnlaşmalı Kayak Evinde kayak takımlarını kiralayıp gün boyunca kayak/snowboard yapabilirveya telesiyeje binip kartal yuvası tepesine çıkıp , manzara eşliğinde Belvu Cafe'de sıcak içecek eşliğinde manzaranın tadını çıkartabilirsiniz.

Dağ ve gezilecek yerler hakkında yönlendirmelerimiz doğrultusunda dileyen misafirlerimizdağ havasını soluyup yürüyüş yapabilir, kar topu oynayabilir, veya kızak keyfi sürebilirsiniz.

Öğle yemekleri için muhteşem dağ havası ve manzara eşliğinde Anlaşmalı Cafe'de mangalda pişen sucuk ekmek ve içeceğimizi alıp bu lezzetin tadına varıyoruz. Gün boyunca kayak keyfini yaşadıktan sonra akşam hava durumuna göre pistlerin kapanmasıyla birlikte saat 16:45 ' de bu güzel turumuzu tamamlayıp Ankara'ya doğru hareket ediyoruz.

Yolda verilecekBursa'nın meşhur tatlarını(Anlaşmalı Tesislerde) ,kestane şekeri , zeytin , zeytinyağı , alışverişi ve mola ardından Ankara'ya hareket ve varış ve başka bir Premier tur organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

* Lüks Araçlar İle Ulaşım * Araç İçi İkramlar * Milli Park Giriş Ücretleri * Sabah araç içi kahvaltı * Öğlen yemeği * Seyahat Sigortası * Premier tur Refakat hizmeti
* Kişisel Harcamalar * Skipass Ücreti * Kayak Kıyafetleri (Alt -Üst) * Snowboard Kiralama * Kızak Kiralama