HAYMANA TERMAL TUR (HER HAFTA SONU HAREKET)

229 TL

HAYMANA TERMAL TUR

Her hafta sonu hareket

(Termal ve havuz keyfi ikisi bir arada)

1.Gün :Saat 08.00'da siz değerli misafirlerimizle konuştuğumuz buluşma noktalarımızda buluşarak Haymana Midas Termal tesisimize hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saatlik keyifli yolculuğumuzun ardından Haymana merkezde bulunan yöresel ürünlerin tadına bakma fırsatını bulacağız. Ardından Cimcime Sultan Türbesinizi ziyaret ediyor ve bölgede bulunan tarihi eserlerden Rum Kilisesi ziyaretimiz ardından güzel manzarası ile Haymana meşelikleri arasında bulunan Haymana göletinde fotoğraf molası veriyoruz. Ardında tesisimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleşip tesisin imkanlarından faydalanmaya başlıyoruz. Sonrasında tesis imkanlarından faydalanmaya devam ediyoruz. Saat 17.00’da çay ve ikramlıklarımızı alıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama. (Canlı müzik ve eğlence eşliğinde)

2.Gün :Sabah kahvaltı sonrası saat 12:00'da odalarımız boşaltıyoruz. Sonrasında tesisimizden ayrılarak Haymana gezimizi yapıyor ve alışveriş için serbest zaman. Sonrasında Atatürk Evi'nin ziyaret edilmesinin ardından Ankara'ya hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıyor ve bir başka etkinliğimizde buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz.

İki kişilik Odada Kişi Başı..... 229 TL
Tek Kişilik Odada Kişi Başı... 329 TL
3-6 Yaş Çocuk....79 TL
7-12 Yaş Çocuk....139 TL

TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Lüks otobüslerle ulaşım ve araç içi ikramlar,
* Otelimizde 1 Gece Konaklama,
* Açık büfe sabah kahvaltı ve akşam yemek,
* 5 çayı ve ikramları,
* Canlı müzik eşliğinde akşam yemeği ve eğlence,
* Spa merkezinde misafirlerimize indirim,
* Tesisin termal imkanlarından gün boyu kullanım,
* Profesyonel rehberlik hizmeti

Termal Suyun Özellikleri

Otelimizde kullanılan Haymana termal suyu dünyanın en iyi termal sularından biridir. Bir benzerinin Fransa’nın Vişi (Vichy) kasabasında bulunduğu söylenmektedir. Haymana termal suyun sıcaklığı direk temasa uygun olduğundan, kaynağından çıktığı gibi ısıtılmadan ve soğutulmadan kullanıma sunulur ve bir benzeri yoktur. Su sıcaklığı 44.5°C, kaynak akım değeri 4.8 lt/sn, Ph değeri 6.8 dolayındadır. Suyun bileşimi; bikarbonat, kalsiyum, sodyum, magnezyum ve karbondioksitten oluşmaktadır . Renksiz, kokusuz. Toplam mineralizasyon 882,77 mg/lt.

-Bel ve Boyun Fıtıkları
-Deri, Cilt Hastalıkları
-Yüksek Tansiyon ve Kalp Yetmezliği, Damar Sertlikleri
-Bronşit, Astım, Romantid, Atrid ve Solunum Yolu Hastalıkları
-Beyin, Omurilik Rahatsızlıkları
-Çocuk Felci
-Romatizmal Hastalıklar ve Kireçlenmeler
-Böbrek ve Safra Kesesi Rahatsızlıkları, Kum Taşlarının Dökülmesi
-Nörolojik, Sinir Sistemi Bozuklukları
-Müzmin, Mafsal, Yıpranma, Aproz, Siyatik ve Kadın Hastalıklarında tedavi edici etkisi vardır.

Lüks otobüslerle ulaşım ve araç içi ikramlar, * Otelimizde 1 Gece Konaklama, * Açık büfe sabah kahvaltı ve akşam yemek, * 5 çayı ve ikramları, * Canlı müzik eşliğinde akşam yemeği ve eğlence, * Spa merkezinde misafirlerimize indirim, * Tesisin termal imkanlarından gün boyu kullanım, * Profesyonel rehberlik hizmeti