LAVANTA BAHÇELERİ- EĞİRDİR-SALDA GÖLÜ

425 TL (5 TAKSİT)

1.GÜN : ANKARA - EĞİRDİR

AKŞAM 23.59'DA KIZILAY ZİYA GÖKALP CADDESİ PREMIER TOUR ÖNÜNDEN HAREKET EDİYORUZ. GEREKLİ MOLALAR EŞLİĞİNDEEĞİRDİR GÖLÜNEVARIYORUZ.

2.GÜN : EĞİRDİR GÖLÜ-KOVADA GÖLÜ MİLLİ PARKI-ISPARTA-İNSUYU MAĞARASI

SABAH İSLAMKÖY’E VARIŞIMIZIN ARDINDAN BURADA DEMOKRASİ MÜZESİ’NDE ALACAĞIMIZ KÖY KAHVALTISI SONRASI SÜLEYMAN DEMİREL MÜZESİ VE KABRİ ZİYARETİ SONRASI EĞİRDİR’E HAREKET. EĞİRDİR GÖLÜ'NE VARIŞIMIZIN ARDINDAN YEŞİLADA VE CANADAYI GÖRDÜKTEN SONRA EĞİRDİR GÖLÜ ÇEVRESİNDE YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ YAPIYORUZ. SONRASINDAHIZIR BEY CAMİSİNİ GÖRÜP KOVADA GÖLÜ VE MİLLİ PARKINA HAREKET EDİYORUZ. GÖL ÇEVRESİNİ GÖRÜP FOTOĞRAF ÇEKTİKTEN SONRA ROTAMIZI ISPARTA'YA ÇEVİRİYORUZ. ISPARTA MERKEZDE ÖĞLE YEMEĞİ SONRASI MİMAR SİNAN CAMİİ VE BEDESTENGEZİLERİMİZ SONUNDA BURDUR’A HAREKET EDİYORUZ. BURDUR’A GİDERKEN TÜRKİYE’NİN HEM EN BÜYÜK MAĞARASI VE HEM DE TURİZME AÇILAN İLK MAĞARASI OLAN İNSUYU MAĞARASINI ZİYARET EDİYORUZ. BURADAKİ GEZİMİZİ TAMAMLADIKTAN SONRAKONAKLAMA VE AKŞAM YEMEĞİ İÇİN OTELİMİZE DOĞRU HAREKET EDİYORUZ.

3.GÜN : BURDUR GÖLÜ - SALDA GÖLÜ - LAVANTA BAHÇELERİ - ANKARA

SABAH OTELİMİZDE ALACAĞIMIZ KAHVALTI SONRASI TÜRKİYE'NİN MALDİVLERİOLARAK BİLİNEN MASMAVİ RENGİ VE BEMBEYAZ SAHİLİ İLESALDA GÖLÜNEHAREKET EDİYORUZ. BURADA GÖLDE YÜZME KEYFİ VE ÖĞLE YEMEĞİ İÇİN GENİŞ BİR SERBEST VAKİT VERİYORUZ. SERBEST ZAMANIN ARDINDAN BURDUR GÖLÜ KIYISINDAKİ YABAN HAYATI REHABİLİTASYON MERKEZİ OLAN LİSİNİA DOĞA’YI GÖRMEYE GİDİYORUZ. BURADAKİ GEZİMİZİN ARDINDAN ISPARTA KEÇİBORLU KUYUCAK KÖYÜNE LAVANTA BAHÇELERİNİ GÖRMEYE GİDİYORUZ. BURADA LAVANTA BAHÇELERİNDE FOTOĞRAF ÇEKİP, YÖRESEL GÜL VE LAVANTA ÜRÜNLERİ ALIŞVERİŞİ YAPIP, ÇAY-KAHVE MOLASI SONRASINDA TURUMUZU SONLANDIRIP GÜZEL ANILAR EŞLİĞİNDEANKARA'YAHAREKET EDİYORUZ. AKŞAM 22:00 SULARINDA ANKARA’YA VARIYORUZ. BİR BAŞKA TURDA GÖRÜŞMEK ÜZERE AYRILIYORUZ.

*** KONFORLU ULAŞIM ARAÇ İÇİ İKRAMLAR REHBERLİK HİZMETİ 3* OTEL’DE 1 GECE KONAKLAMA 2 ADET SABAH KAHVALTISI , 1 ADET AKŞAM YEMEĞİ VE SEYAHAT SİGORTASI DAHİLDİR… *** ÖĞLE YEMEKLERİ, DÖNÜŞ AKŞAM YEMEĞİ, ÖZEL HARCAMALAR, GİRİŞ ÜCRETLERİ VE YEMEKLERDEKİ İÇECEKLER EKSTRADIR…

KONFORLU ULAŞIM ARAÇ İÇİ İKRAMLAR REHBERLİK HİZMETİ 3* OTEL’DE 1 GECE KONAKLAMA 2 ADET SABAH KAHVALTISI 1 ADET AKŞAM YEMEĞİ SEYAHAT SİGORTASI
ÖĞLE YEMEKLERİ, DÖNÜŞ AKŞAM YEMEĞİ ÖZEL HARCAMALAR GİRİŞ ÜCRETLERİ YEMEKLERDEKİ İÇECEKLER