TRAKYA EDİRNE TEKİRDAĞ KIRKLARELİ

695 TL (5 TAKSİT)

10 Ağustos 2019 : Akşam saat 22:00’da Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Kıyıköy’e varıyoruz.

1.GÜN: (11 Ağustos 2019 ) : Kıyıköy’de kahvaltımızı aldıktan sonra koruma içinde yer alan ve Ağva’yı da anımsatan bu şirin beldede panoramik turumuzu tamamlayıp Trakya’nın doğa ile iç içe sahil kasabası İğneada’ya hareket ediyoruz. Burada öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Rumların yaşadıkları evleri görüp İğneada limanına gidip panoramik gezimizi yapıp, Kırklareli’nde Dupsina Mağarası ve Longoz Ormanlarını görüyoruz. Akşam yemek ve geceleme Kırklareli’ndeki Otelimizde…

2.GÜN: (12 Ağustos 2019) : Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Edirne’yi geziyoruz ediyoruz. Edirne’de Mimar Sinan’ın “Ustalık Eserimdir.” Dediği Selimiye Camisi, Türk İslam Eserleri Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Arasta gezdikten sonra öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Kent Tarihi Müzesi, Üç Şerefli Camii, Eski Camii, Bedesten, Ali Paşa Çarşısı ve II. Beyazıt Külliyesi Sağlık Müzesini gezdikten sonra Otelimize hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama Kırklareli’nde otelimizde.

3.GÜN: (13 Ağustos 2019) : Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp Kırklareli panoramik şehir turumuzu yapıp Tekirdağ’a hareket ediyoruz. Tekirdağ Müzesi, Namık Kemal Evi, Rakoczi Müzesi ve Eski Camiyi gezip alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalar sonrasında geç saatlerde gezimizin Ankara’da nihayetlenmesi…

GEZİ ÜCRETİ: 650-TL (NAKİT) – 670-TL ( TEK ÇEKİM) – 695-TL (5 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK ODA FİYAT FARKI: 200-TL

00-06 YAŞ ÇOCUK : ÜCRETSİZ (KOLTUK VERİLMEZ) – 07-12 YAŞ ÇOCUK : 500-TL

ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLMEKTEDİR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, 2 gece konaklama, (3) Kahvaltı, (2) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Tüm öğle yemekleri, Son gün akşam yemeği, Plaj, Müze, Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.

Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, 2 gece konaklama, (3) Kahvaltı, (2) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.
Tüm öğle yemekleri, Son gün akşam yemeği, Plaj, Müze, Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.