ÇANAKKALE -GÖKÇEADA BOZCAADA AYVALIK CUNDA ASSOS

995 TL (5 TAKSİT)

09 Ağustos 2019: Akşamı saat 21:00’da Premier Tur önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikramlar ve molalarımızın ardından Çanakkale’ye varıyoruz.

1.GÜN (10 Ağustos 2019): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Aynalı Çarşı, Nusret Mayın gemisi ve Çimenlik Kalesi gezileri sonrası Eceabat’a geçiyoruz. Akşam saatlerine kadar Şehitlik gezisi yapıyoruz. Kilitbahir, Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliğini gezip öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Morto Koyu, Çanakkale savaşlarında şehit düşen 253 bin şehidimizi simgeleyen abidelerin en görkemlisi olan Çanakkale Şehitleri Abidesi gezisini yapıyoruz. Daha sonra Seddülbahir, Yahya Çavuş Şehitliği ve Anıtı, Çanakkale savaşları sonrasında bulunan silah, Mermi Çeşitleri, Giysi ve savaşla ilgili fotoğrafları teşhir eden Kabatepe Müzesi Anzak Koyu-Tören Alanı, Kanlı Sırt, Avustralya Anıtı, Kara savaşlarına katılan ilk birlik olan 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı, Yeni Zelanda ve Mustafa Kemal Paşa’nın Conk Bayırında 10 Ağustos 1915 Taaruz Emrini verdiği yer olan Atatürk Anıtını gezdikten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Çanakkale’deki Otelimizde…

2.GÜN (11 Ağustos 2019): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Truva antik kenti gezisi yapıyoruz. Sonrasında Geyikli’den feribota binip Bozcaada’ya geziyoruz. Tüm gün Bozacaada gezisini yapıp Yöresel alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası feribota binip otelimize dönüş yapıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN (12 Ağustos 2019): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Assos’a hareket ediyoruz. Bugün tüm gün Assos Behramkale, Zeytinyağı Müzesi, Tahta Kuşlar, Ayvalık ve Şeytan Sofrası turu . Akşam yemek ve geleme otelimizde…

4.GÜN (13 Ağustos 2019): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Gökçeada’ya hareket. Tüm gün ada gezisi sorasında akşam yemek molası sonrası Ankara’ya hareket. Sabah saatlerinde gezimizin Ankara’da nihayetlenmesi…

GEZİ ÜCRETİ: 950-TL (NAKİT) – 975-TL (TEK ÇEKİM) –995-TL (5 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK FİYAT FARKI: 250-TL

ÇOCUK ÜCRETLERİ: 00 - 06 YAŞ: ÜCRETSİZ (KOLTUK VERİLMEZ) // 07 – 12 ÇOCUK: 600-TL

ARAÇLAR KİŞİ SAYINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLMEKTEDİR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, Çanakkale’de 3* Otel’de 3 gece konaklama, (4) Kahvaltı, (3) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Tüm öğle yemekleri, son gün akşam yemeği, Milli Park giriş ücretleri, Plaj, Şezlong, Şemsiye, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Tüm Feribot ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.

PREMIER TOUR A.Ş
ADRES:ZİYA GÖKALP BULVARI NO:9/1 KIZILAY/ANKARA- TÜRKİYE
TEL: 00 90 312 435 70 00 (PBX) - 435 70 75 - 435 8668 FAX: 00 90 312 435 95 47
EMAIL:
sales@premier-tour.com WEB: www.premier-tour.com

Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, Çanakkale’de 3* Otel’de 3 gece konaklama, (4) Kahvaltı, (3) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.
Tüm öğle yemekleri, son gün akşam yemeği, Milli Park giriş ücretleri, Plaj, Şezlong, Şemsiye, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Tüm Feribot ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.