KİLİKYA GEZİSİ (Adana – Mersin –Tarsus- Hatay - Gaziantepe)

495 TL

ADANA – MERSİN –TARSUS- HATAY- GAZİANTEP TURU

26 – 29 EKİM 2018 2 GECE 3 GÜNDÜZ YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN (26 EKİM 2018 CUMA) : Gece saat 24:00’da Kızılay Premier Tour önünen hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Mersin’e varıyoruz.

2.GÜN : (27 EKİM 2018 CUMARTESİ ): Sabah Mersin’e varışın ardından anlaşmalı tesisimizde kahvaltımızı aldıktan sonra gezimize başlıyoruz. Narı Kuyuya gidiyoruz. Narlı Kuyuyu gezmenin ardından Cennet-Cehennem Çukurunu görüp Dilek Mağarasını ziyaret ediyoruz. Ardından Tarsus’a hareket ediyoruz Öğle yemeği için serbest zaman verip ardından Tarsus şelalelerini görüp fotoğraf çekip kısa bir mola verdikten sonra Taşkuyu Mağarasını ziyaret edip Adana’da konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam Yemeği ve konaklama Adana’daki otelimizde.

3.GÜN : (28 EKİM 2018 PAZAR) : Sabah otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp Adana Saat Kulesi, Sakıp Sabancı Merkez Camisi ve 10 gözlü köprüyü gezip fotoğrafladıktan sonra öğle yemeği için kısa bir serbest zaman verip ardından Hatay’a hareket ediyoruz. Hatay’da Mozaik Müzesini ve St. Pierre Kilisesini ziyaret edip serbest zaman verdikten sonra Gaziantep’te konaklama yapacağımız otelimizde hareket ediyoruz. Odalara yerleşme, Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

4.GÜN: (29 EKİM 2018 PAZARTESİ): Sabah otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp Gazi Ünvanını ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ten almış olan şehrimiz Gaziantep’i gezmeye başlıyoruz. İlk durağımız olan dünyaca ünlü Zeugma Müzesini rehberimiz eşliğinde gezip Ardından şehir merkezine gidip Gaziantep Kalesine çıkıyoruz. Kaleyi gezdikten sonra Bakırcılar çarşısından bakır-baharat-antep fıstığı-ve baklava alışverişi ve aynı öğle yemeği için serbest zaman verip ardından Ankara’ya hareket ediyoruz. Yol güzergahımızda yine Ünvanını Ulu Önderimiz Atatürk’ten almış olan Kahramanmaraş’a varıp dondurma alış-verişi için serbest zaman verip gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 495,00 TL (NAKİT) – 525,00 TL (3 TAKSİT) – TEK KİŞİ FARKI: 150,00 TL

ANLAŞMALI BANKALAR: WORLD-BONUS-MAXIMUM-FINANS-PARAF

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç içi İkramlar, 1 gece Adana’da konaklama, 1 gece Gaziantep’te konaklama, (3) Kahvaltı, (2) Akşam Yemeği, Profesyonel Rehberlik Hizmeti, Zorunlu TURSAB seyahat Sigortası, Tüm Çevre gezileri ve Premier Tour Refakati.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ : Tüm öğle yemekleri, Son gün Akşam Yemeği, Akşam yemeklerinde alınacak içecek ücretleri, Milli Park, Müze ve Ören Yeri Giriş ücretleri, Kişisel Harcamalar.

PREMIER TOUR A.Ş
ADRES:ZİYA GÖKALP BULVARI NO:9/1 KIZILAY/ANKARA- TÜRKİYE
TEL: 00 90 312 435 70 00 (PBX) - 435 70 75 - 435 8668 FAX: 00 90 312 435 95 47
EMAIL:sales@premier-tour.com WEB: www.premier-tour.com