İTALYA-GÜNEY FRANSA TURU

1250 EURO

İTALYA - GÜNEY FRANSA

5 GECE 6 GÜN

VENEDIK – VERONA - MILANO – GENOVA

GARDA GÖLÜ – NICE

MONACO - MONTE CARLO – CANNES

31 AGUSTOS 2018: SAAT ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANINDAN 03:35’DE HAREKET İSTANBULA HAVALİMANINA 04:45 VARIŞ. GÜRMÜK PASAPORT VE BAGAJ İŞLEMLERİ SONRASINDA TÜRK HAVAYOLLARININ TARİFELİ SEFERİ İLE SAAT 06:50’DE İSTANBUL – VENEDİK HAREKET SAAT 08:20’DE VENEDİK HAVALİMANINA VARIŞ. GÜMRÜK PASAPORT VE BAGAJ İŞLEMLERİ SONRASINDA ŞEHİR MERKEZİNE GEÇİŞ VE PANORAMİK ŞEHİR TURU. ARDINDAN VAPURETTO’LARLA ŞEHİR MERKEZİNE GEÇİŞ VE VENEDİK TURU ARZU EDEN KONUKLARIMIZLA GONDOL SEFASI YAPIYORUZ. GECELEME İÇİN YAKLAŞIK 45DK YOLCULUKDAN SONRA KONAKLAMAYA PADOVA’DAKİ OTELİMİZE GİDİYORUZ.

(VENEDİK’TE GEZİLECEK OLAN YERLER ; SAN MARCO MEYDANI VE KİLİSESİ, TÖVBE KÖPRÜSÜ, RİALTO KÖPRÜSÜ, DÜKLERSARAYI, ÇAN VE SAAT KULESİ, GİORGİO MAGGİORE KİLİSESİ VE BÜYÜK KANAL)

01 EYLÜL 2018 : SABAH KAHVALTISININ ARDINDAN TARİHİ DOKUSUYLA BİZLERİ BÜYÜLEYEN VERONA GEZİMİZE BAŞLIYORUZ. VERONA’DA GÖRECEĞİMİZ EN ÖNEMLİ ESER FİLMLERE KONU OLMUŞ BÜYÜK AŞK HİKAYESİ ROMEO VE JULIET’IN EVİ GÖRECEĞİMİZ YERLER ARASINDA EN ÖNEMLİSİDİR… YOL GÜZEGAHINDA BULUNAN GARDA GÖLÜNÜ GEZİYORUZ. GEZİMİZİN BİTİMİNDE MİLONAYA HAREKET YAKLAŞIK 2 SAAT SÜREN YOLCULUĞUMUZUN ARDINDAN MİLANODA KONAKLAMA YAPACAĞIMIZ OTELE GELİYORUZ.

02 EYLÜL 2018: SABAH KAHVALTI SONRASINDA TURUMUZDA ŞEHRİN TARİHİ ESERLERİNDEN BİRİSİ OLAN MİLANO KALESİ `CASTELLO SFORZESCO` GÖRÜLECEK VE 19 YY ENDÜSTRİ DEVRİMİNE DAMGASINI VURMUŞ OLAN `GALLERİA` ZİYARET EDİLECEKTİR. GALLERİA; AVRUPA`NIN İLK KAPALI ALIŞVERİŞ MERKEZİ OLARAK DA BİLİNMEKTEDİR. ÜNLÜ FRANSIZ MÜHENDİS GUSTAVE EİFFEL, PARİS`TEKİ EİFFEL KULESİNİN YAPIMINI BURADAN ESİNLENMİŞTİR. GOTİK SANATININ YOĞUN BİR ŞEKİLDE GÖRÜLEBİLECEĞİ DUOMO, ÜZERİNDEKİ 2000`İ AŞKIN HEYKELCİKTEN OLUŞAN DIŞ CEPHESİ İLE DÜNYANIN EN BÜYÜK DÖRDÜNCÜ KİLİSESİDİR. MODANIN MERKEZİ OLARAK BİLİNEN `VİA MONTE NAPOLEONE` VE `VİA LA SPİGA` CADDELERİNDE VİTRİNLERİN ZENGİNLİĞİNİ GÖREBİLİRSİNİZ. ŞEHİR TURUNUN ARDINDAN KUZEY İTALYA’NIN EN GÜZEL SAHİL KENTLERİNDEN BİRİSİ OLAN GENOVA’DA PANORAMİK ŞEHİR TURU ARDINDAN KONAKLAMA OTELİMİZDE.

(GENOVA’DA GEZİLECEK YERLER; LİMAN BÖLGESİ, PİAZZA DE FERRARİ, SAN LORENZO KATEDRALİ, TORRE DELLA LANTERNA, SARAYLARI İLE ÜNLÜ GARİBALDİ CADDESİ )

03 EYLÜL 2018 : SABAH KAHVALTISINDAN SONRA GÜNEY FRANSA’YA HAREKET. FRANSA’DA MONACO PRENSLİĞİ, KUMARHANELERİ VE ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİ İLE MEŞHUR MONTE CARLO GEZİSİ SONRASINDA GECELEME İÇİN AKŞAM ÜZERİ NİCE’E HAREKET OTELİMİZE VARIŞ ODALARA YERLEŞME VE GECELEME…

04 EYLÜL 2018 : SABAH KAHVALTI SONRASINDA TÜM GÜN NİCE VE FİLM FESTİVALLERİ İLE MEŞHUR CANNES TURU. KONAKLAMAMIZI NİCE DEKİ OTELİMİZDE.


(NİCE’DE GÖRÜLECEK OLAN YERLER ; ÜNLÜ YÜRÜYÜŞ CADDESİ, PROMENADE DES ANGLEİS CADDESİ İLE BAŞLIYOR. DAHA SONRA NİCE LİMANI, ESKİ NİCE BÖLGESİ, MASSENA MEYDANI, ÇİCEK PAZARI, ADLİYE SARAYI GÖRÜLECEK YERLER ARASINDADIR. AYRICA MUHTEŞEM NİCE ŞEHRİNİ SEYRETMEK VE FOTOĞRAF ÇEKMEK ÜZERE CASTLE HİLL, LAPARC DU CHATEU, NİCE KALESİ'

05 EYLÜL 2018 : SABAH KAHVALTISINDAN SONRA PANORAMİK ŞEHİR TURU VE ALIŞ VERİŞ MOLASI SONRASINDA NİCE HAVALİMANINA HAREKET ALANA VARIŞIN ARDINDAN GÜMRÜK PASAPORT VE BAGAJ İŞLEMLERİ SONRASINDA TÜRK HAVAYOLLARININ TARİFELİ SEFERİ İLE SAAT 18:20’DE NİCE – İSTANBUL UÇUŞU SAAT 22:20’DE VARIŞ. İSTANBUL HAVALİMANINDAN 02:20 HAREKET 03:30 ANKARA HAVALİMANINA VARIŞ…

ÜCRET : 1.250€

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER :

* TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE ANKARA- İSTANBUL - VENEDİK - NİCE - İSTANBUL -ANKARA UÇUŞU

* ALAN VERGİLERİ

* * TÜM EKSTRA TURLAR

* OTEL KONAKLAMA VERGİLERİ

* 5 GECE OTEL KONAKLAMALARI

* TÜM OTELLERDE SABAH KAHVALTILARI (5 ADET)

* TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ

* SEYAHAT SİGORTASI

* YÖREDE KONFORLU ULAŞIM

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

* ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ

* TÜM MÜZE, MİLLİ PARK VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

* YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI (15 TL)

* VİZE (120 EURO) (YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)

* VİZE SİGORTASI (15 EURO)

* EKSTRA HARCAMALAR

* REHBER, KAPTAN VE OTEL BAHŞİŞLERİ

* GECE TURLARI VE EĞLENCELERİ

* VAPURETTİ VE GONDOL ÜCRETLERİ

* CHECK POINT ÜCRETLERİ (ŞEHİR GİRİŞ VERGİLERİ)

* PORTOFİNO EXTRA TURU (YETERLİ KATILIM OLURSA KİŞ BAŞI 80€ )