SALDA GÖLÜ - EĞİRDİR GÖLÜ - LAVANTA FESTİVALİ

350 TL (3 TAKSİT)

SALDA GÖLÜ – LAVANTA BAHÇELERİ

EĞİRDİR GÖLÜ – KOVADA GÖLÜ

03 – 05 AĞUSTOS 2018 - 1 GECE, 2 GÜNDÜZ - YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

03 AĞUSTOS2018 Cuma: gece saat 24:00’da Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Eğirdir Gölü’ne varıyoruz.

04 AĞUSTOS2018 Cumartesi: Anlaşmalı restoranımızda kahvaltımızı alıp Eğirdir Gölü çevresinde yürüyüş yapıp Yeşil Ada’yı gezdikten sonra yöresel gül ürünleri alış-verişi için kısa bir serbest zaman verip Eğirdir Gölü’nün güneye devamı olan Kovada Gölü Milli Parkı’na giriş yapıyoruz. Göl Çevresinde yürüyüş yapıp fotoğraf çekmek için kısa bir mola verip Sagalassos’a hareket ediyoruz, çevre gezisinden sonra konaklama ve akşam yemeği içinotelimizde hareket ediyoruz.

05 AĞUSTOS2018 Pazar: Otelimizde kahvaltımızı alıp Lavanta bahçelerini görmek için Kuyucak Köyüne hareket ediyoruz. Lavanta bahçelerinde yürüyüş yapıp fotoğraf çekmek için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Maldivlere benzetilen Türkiye’nin en derin, en serin ve en parlak gölü olan Salda Gölüne varıyoruz, Salda gölünün çevresinde yürüyüş yapıp, iki saat yüzme molası veriyoruz.

Ardından Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ : 350,00 TL ( NAKİT-TEK ÇEKİM-3 TAKSİT)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Son Model aracımız ile Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar, (1) gece konaklama, (2) Kahvaltı , (1) Akşam yemeği, Profesyonel rehberlik hizmetleri, Tüm çevre gezileri gezi ücretine dahildir.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Milli Park, Plaj, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Dönüşteki akşam yemeği, Tüm Öğle yemekleri, yemeklerde alınacak içecek ücretleri, Kişisel harcamalar.

NOT1: ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLECEKTİR.

NOT2: REHBERİMİZ PROGRAMIN SEYRİNDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.