AMASRA GEZİSİ

140 TL

GÜNÜBİRLİK AMASRA TURU

Sabah saat 07:00’da belirlenen PREMIER TOUR OFİS önünden hareket ediyoruz. Araç içinde kahvaltılık poğaça, çay-kahve-meşrubat ikramlarımız ve gerekli molalarımız ardından Amasra’ya varıyoruz. Amasra girişinde bulunan Kuş Kayası Yol Anıtını ziyaret edip Bakacak Tepesinden Panoramik Amasra’yı gördükten sonra restoran da (balık+salata+helva) öğle yemeğimizi alıyoruz.

Yemek sonrası Amasra Kalesi, Fatih Camii ve Ağlayan Ağacı ziyaret edip, Çekiciler Çarşısından Alış-veriş molası verip Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 140,00 TL ( NAKİT)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç İçi ikramlar, Kahvaltılık poğaça ikramı, (1) Öğle Yemeği (balık+salata+helva) , Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası,Rehberlik Hizmetleri, Tüm Çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Dönüş günü akşam yemeği, Yemeklerde alınacak extra içecekler, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Kişisel Harcamalar.

Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç İçi ikramlar, Kahvaltılık poğaça ikramı, (1) Öğle Yemeği (balık+salata+helva) , Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası,Rehberlik Hizmetleri, Tüm Çevre gezileri.
Dönüş günü akşam yemeği, Yemeklerde alınacak extra içecekler, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Kişisel Harcamalar.