İSTANBUL (Adalar - Ağva)

475 TL (5 TAKSİT)

İSTANBUL KÜLTÜR-ADALAR-ŞİLE-AĞVA-POLONEZKÖY TURU

2 GECE, 3 GÜNDÜZ - YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN: gecesi saat 24:00’da Premier tour ofis önünden hareket ediyoruz. Gerekli molalarımızın ardından İstanbul’a varıyoruz.

2.GÜN: İstanbul’a varışın ardından kahvaltımızı alıp Bostancı’dan feribot’a binip Büyükada’ya varıyoruz. Büyükada’yı gezip öğle yemeğimizi alıp fayton gezisi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından tekrar feribota binip Heybeli adaya geçiyoruz. Burada dışarıdan denizcilik okulunun görülmesi, Ruhban okulu ve ismet İnönü evinin gezilmesinin ardından feribota binip otelimize hareket ediyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN: Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra ilk ziyaret edeceğimiz alan Sultanahmet Meydanındaki Dikili Taş (Tutmosis Sütunu), Yılanlı Sütun ve Örme Sütun’u gördükten sonra Sultanahmet Camii gezisinden sonra Topkapı Saray Müzesini gezilmesi ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğinden sonra Ayasofya Cami ve Yerebatan Sarnıcının gezilmesinin ardından boğazda tekne turu ve ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.GÜN: Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Polenezköy’e hareket kısa bir gezi sonrası Şileye hareket Şile feneri, Kavala parkı, Şile kalesi sonrası Ağva’ya hareket Göksu ve Yeşilsu arasındaki Ağva’da gezinti alış veriş sonrası Göksu nehrinde tekne turu (extra) ve öğle yemeği sonrası Kerpe’ye hareket. Tamamen doğal olan ve muhteşem görüntüsüyle ünlü kartal kayalıkları gördükten sonra Ankara’ya hareket. Gerekli molalar ve ikramlarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 475,00 TL (3 TAKSİT)

TEK KİŞİ FARKI : 150 TL

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar, çay, kahve, meşrubat ikramı, 2 gece İstanbul’da konaklama, (3) Kahvaltı, , (2) Akşam Yemeği, Boğazda tekne turu, Profesyonel Rehberlik hizmetleri, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm Çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Öğle yemekleri, Dönüş günü akşam yemeği, Yemeklerde menü dışında alınacak içecek ücretleri, Ağva’da tekne turu, Adalar vapur geçiş ücretleri, Milli Park, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar.

NOT: KOLTUK NUMARASI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLECEKTİR. ACENTA AYNI STANDARTLARDA OTEL DEĞİŞİKLİĞİ YAPMA HAKKINA SAHİPTİR. REHBER TUR AKIŞ ŞEMASINI DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR. ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR.