AMASRA - AKÇAKOCA - ZONGULDAK

475 TL (5 TAKSİT)

AMASRA – SAFRANBOLU – AKÇAKOCA - ZONGULDAK TURU

15-17 HAZİRAN 2018 // 2 GECE - 3 GÜNDÜZ // YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN: (15 Haziran 2018 CUMA): Sabah saat 08:00’da Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Araçta kahvaltı Tabağı, çay, kahve, meşrubat ikramlarımız ve molalarımızın ardından Akçakoca’nın Konuralp Beldesine varıyoruz. Konuralp Müzesine varıp, Müzenin gezilip tanıtılmasından sonra Akçakoca’ da öğle yemeği. Yemekten sonraAkçakoca Merkez Camisini gezip, Cenevizler Kalesi ve Koyunda serbest zaman sonrası Zonguldak Ereğlisini gezip konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam Yemeği ve konaklama Otelimizde.

2.GÜN: (16 Haziran 2018 CUMARTESİ): Sabah otelimizde açık-büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Amasra’ya hareket ediyoruz. Amasra’nın girişindeki Kuş Kayası Yol Anıtını ziyaret edip Bakacak Tepesindeki seyir terasında fotoğraf çekmek için serbest zaman veriyoruz. Ardından Amasra merkeze inip Çeşm-i Cihan Restoranda Balık+Salata+Helva menüsü ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Fatih Camisi, Ağlayan Ağacı gezip Çekiciler Çarşısında alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama Otelimizde.

3.GÜN: (17 HAZİRAN 2018 PAZAR): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Safranbolu’ya hareket ediyoruz. Safranbolu Yörükköyü’ne varıyoruz. Köyün gezilmesi sonrası yöresel menü ile öğle yemeğimizi alıp Hıdırlıktepesi’nden Panoramik Safranbolu’yu seyredip fotoğraf çekiyoruz. Ardından Safranbolu Evleri, Kaymakamlar Müzesi, Cinci Hoca Hanı, Köprülü Mehmet Paşa Camisi ve Arasta’yı gezip alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 450,00 TL (NAKİT) – 465,00 TL (TEK ÇEKİM) – 475,00 TL (5 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK ODA FİYAT FARKI : 125,00 TL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, 2 gece konaklama, Kahvaltılık Tabağı ikramı, Araç içi ikramlar, (3) Kahvaltı, (2) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Tüm Öğle yemekleri ve son gün akşam yemeği, Plaj, Müze, Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.