ÇANAKKALE (Assos - Gökçeada - Bozcaada)

890 tl (5 TAKSİT)

ÇANAKKALE GEZİSİ

BOZCAADA-GÖKÇEADA-ŞEHİTLİKLER-AYVALIK-ASSOS-BEHRAMKALE-CUNDA

14-19 HAZİRAN 2018 4 GECE, 5 GÜNDÜZ YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

14 Haziran 2018 Perşembe Akşamı saat 21:00’da Sıhhiye Çok Katlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Gerekli molalarımızın ardından Çanakkale’ye varıyoruz.

1.GÜN (15 Haziran 2018 Cuma): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Aynalı Çarşı, Nusret Mayın gemisi ve Çimenlik Kalesi gezileri sonrası Eceabat’a geçiyoruz. Akşam saatlerine kadar Şehitlik gezisi yapıyoruz. Kilitbahir, Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliğini gezip öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Morto Koyu, Çanakkale savaşlarında şehit düşen 253 bin şehidimizi simgeleyen abidelerin en görkemlisi olan Çanakkale Şehitleri Abidesi gezisini yapıyoruz. Daha sonra Seddülbahir, Yahya Çavuş Şehitliği ve Anıtı, Çanakkale savaşları sonrasında bulunan silah, Mermi Çeşitleri, Giysi ve savaşla ilgili fotoğrafları teşhir eden Kabatepe Müzesi Anzak Koyu-Tören Alanı, Kanlı Sırt, Avustralya Anıtı, Kara savaşlarına katılan ilk birlik olan 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı, Yeni Zelanda ve Mustafa Kemal Paşa’nın Conk Bayırında 10 Ağustos 1915 Taaruz Emrini verdiği yer olan Atatürk Anıtını gezdikten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN (16 Haziran 2018 Cumartesi): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkışımızı alıp Gökçeada gezimiz için feribotumuza binip Gökçeada gezimize başlıyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Gökçeada gezimizi bitirip feribotumuza binip otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN (17 Haziran 2018 Pazar): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Truva antik kenti gezisi yapıyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Geyikli’den feribota binip Bozcaada’ya geziyoruz. Tüm gün Bozacaada gezisini yapıp Yöresel alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası feribota binip otelimize dönüş yapıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.GÜN (18 Haziran 2018 Pazartesi): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Adatepe Köyüne gidiyoruz. Zeus Altarına gidip baş Tanrı Zeus adına yapılan bu sunağı görüp Edremit Körfezini seyredip, aynı yoldan yürüyerek köy meydanına gidiyoruz. Asırlık çınar altında çay molası verdikten sonra köyü gezip isteğe bağlı alışveriş yaptıktan sonra Behramkale Köyüne gidiyoruz. Athena Tapınağına gidip bilgi alıp fotoğraf çektikten sonra Sakızlı Türk Kahvesi içmek için serbest zaman veriyoruz. Yerel araçlarımıza binip Antik Limana iniyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Antik limanda gezinti için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Küçükkuyu’ya gidiyoruz. Eski bir Zeytinyağı Fabrikasını gezip geleneksel olarak üretilen zeytinyağı ve zeytinyağının tarihi/oluşum öyküsünü dinledikten sonra alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5.GÜN (19 Haziran 2018 Salı): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Akçay ve Ayvalık, Cunda Adası gezisi yapıyoruz. Güre girişindeki Tahtakuşlar Köyüne gidiyoruz. B.M Unesco Ödüllü ve ülkemizde oluşturulan ilk özel Etnografya Müzesi olma özelliğine sahip Alibey KUDAR Etnografya Galerisini görüp gezdikten sonra Ankara’ya dönüş için hareket ediyoruz. Gerekli ikramlar ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 850,00 TL (NAKİT) – 875,00 TL (TEK ÇEKİM) – 890,00 TL (5 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK FARK: 300,00 TL

1.ÇOCUK 00-06 YAŞ ÇOCUK: 300,00 TL - 2.ÇOCUK 07-12 YAŞ: 600,00 TL

ARAÇLAR KİŞİ SAYINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLMEKTEDİR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, 3 gece konaklama, Araç İçi ikramlar, (5) Kahvaltı, (4) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Tüm öğle yemekleri, son gün akşam yemeği, Milli Park giriş ücretleri, Plaj, Şezlong, Şemsiye, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Athena tapınağı çıkış için transfer ücreti, Feribot ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.