BURSA - MUDANYA - TRİLYE - ERDEK

790 TL (5 TAKSİT)

BURSA GEZİSİ

CUMALIKIZIK - MUDANYA- TRİLYE - GÖLYAZI-AVŞA ADASI-SÖĞÜT-BİLECİK-DOMANİÇ

14-18 HAZİRAN 2018 // 3 GECE, 4 GÜNDÜZ // YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAM

14 HAZİRAN 2018 PERŞEMBE: gecesi saat 24:00’da Sıhhiye Çok Katlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Gerekli molaların ardından sabah saatlerinde Cumalıkızık’a varıyoruz.

1.GÜN (15 HAZİRAN 2018 CUMA): Cumalıkızık’da kahvaltımızı aldıktan sonra Bursa Şehir merkezi gezisi için hareket ediyoruz. Bursa’da Tophane, Orhan Gazi-Osman Gazi Türbesini gezdikten sonra öğle yemeğimizi alıyoruz. Ardından Yeşil Türbe, Ulu Camii, Emir Sultan Camii ve Türbesini geziyoruz. Kestane Şekeri Alışverişi için serbest zaman verdikten sonra Mudanya’ya hareket ediyoruz. Mudanya’da Mustafa Kemal Atatürk’ün Mütareke evini ziyaret edip konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN (16 HAZİRAN 2018 CUMARTESİ): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra, Trilye’ye gidiyoruz. Trilye şehir merkezi gezimizi yapıp yöresel alış-veriş imkanı verip Erdek Limanına gidip deniz otobüsü ile Avşa Adasına gidiyoruz. Avşa Adasında öğle yemeğimizi alıp gezimizi yapıp alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Deniz otobüsümüze binip Erdek Limanından bizi bekleyen otobüsümüze binip otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN (17 HAZİRAN 2018 PAZAR): Otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Gölyazı’ya hareket ediyoruz. Gölyazı’ya varışın ardından Öncelikle St. Constantinus Manastırını ziyaret edip fotoğraf çekilip ardından Ağlayan Çınar’a gidiyoruz. Burada serbest zaman verip daha sonra rehberimiz eşliğinde Gölyazı’da sahil yürüyüşü yapıp Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası Ulubat Gölü’ne gidiyoruz. Göl çevresinde fotoğraf çekmek ve çay-kahve içmek için serbest zaman verip otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.GÜN (18 HAZİRAN 2018 PAZARTESİ): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Söğüt’ü gezip öğle yemeği için tesiste mola verip Bilecik, Domaniç’i gezip Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 750,00 TL (NAKİT) – 775,00 TL (TEK ÇEKİM) – 790,00 TL (5 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK ODA FİYAT FARKI : 300,00 TL

1.ÇOCUK 00-06 yaş : 300,00 TL - 2.ÇOCUK 06-12 YAŞ: 600,00 TL

ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLECEKTİR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, 3 gece konaklama, Araç İçi ikramlar, (4) Kahvaltı, (3) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Tüm öğle yemekleri ve son gün akşam yemeği, Plaj, Müze, Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri, Avşa Adası vapur ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.