MARMARİS-BODRUM-GÖKOVA-DATÇA

990 TL (5 TAKSİT)

BODRUM – MARMARİS- GÖKOVA - DATÇA TURU

MARMARİS PALMEA HOTEL

14 – 19 HAZİRAN 2018 - 4 GECE, 5 GÜNDÜZ – YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

14 Haziran 2018 Perşembe: Akşam saat 22:00’da Kızılay Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Polatlı-Sivrihisar-Afyon-Denizli–Muğla yol güzergahından gerekli molaların ardından Marmaris’e varıyoruz.

1.GÜN (15 Haziran 2018 Cuma): Marmaris’te bulunan otelimize varışın ardından otelde Açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Denize veya Havuza girmek için serbest zaman veriyoruz. Otelde Öğle yemeğimizi aldıktan sonra odalarımıza giriş yapıp tüm gün otel aktivitelerinden yaralanma ve denize girmek için serbest zaman veriyoruz. akşam yemeği ve konaklama Marmaris Palmea Hotel’de.

2.GÜN (16 Haziran 2018 Cumartesi): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Datça’ya hareket ediyoruz. Datça’da Can Yücel’in Evinin bulunduğu Eski Datça’yı yürüyerek gezip daha sonra öğle yemeği ve yüzmek için serbest zaman veriyoruz. Kızkumu’nu gezip gördükten sonra Marmaris’e hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama Marmaris Palmea Hotel’de.

3.GÜN (17 Haziran 2018 Pazar): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Marmaris Limanına gidip tüm gün tekne turu yapacağımız teknemize biniyoruz. Tam gün Marmaris koylarını gezip koylarda denize giriyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alıyoruz. Tekne turu sonrası otelimize hareket ediyoruz. akşam yemeği ve konaklama Marmaris Palmea Hotel’de.

4.GÜN (18 Haziran 2018 Pazartesi): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Gökova’ya (Akyaka) hareket ediyoruz. Gökova evlerini, sokaklarını ve limanını gezdikten sonra Bodrum’a hareket ediyoruz. Bodrum’da öğle yemeği için serbest zaman verip, Bodrum Kalesi, Zeki Müren Evi ve Bodrum Limanı, Halikarnas Balıkçısı müzesi gezdikten sonra Marmaris’e dönüş yapıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris Palmea Hotel’de.

5.GÜN (19 Haziran 2018 Salı): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra sabah saat 10:00’da otelden çıkış alıp Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikramlar ve molalarımızın ardından Muğla –Denizli-Afyon-Sivrihisar-Polatlı yol güzergahından Ankara’ya varıyoruz. Bir Dahaki turumuzda buluşmak dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 950,00 TL (NAKİT) – 975,00 TL (TEK ÇEKİM) – 990,00 TL (5 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK FİYAT FARKI: 400,00 TL

1.ÇOCUK 00-06 YAŞ: 450,00 TL – 2.ÇOCUK 06-12 YAŞ: 750,00 TL

ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLECEKTİR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, Marmaris Palmea Hotel’de 4 gece konaklama, Araç İçi ikramlar, (5) Kahvaltı, (4) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Tüm Öğle yemekleri, Yemekli tekne turu, Dönüş günü akşam yemeği, Müze, Milli Park ve Ören Yeri giriş ücretleri, Plaj, şezlong, şemsiye ücretleri ve Kişisel Harcamalar ekstradır.