TRAKYA GEZİSİ (Edirne-İğneada-Kıyıköy)

790 TL (5 TAKSİT)

TRAKYA TURU

KIYIKÖY – İĞNEADA – EDİRNE – KIRKLARELİ – TEKİRDAĞ

14-18 HAZİRAN 2018 // 3 GECE – 4 GÜNDÜZ // YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

14 Haziran 2018 Perşembe: Akşam saat 22:30’da Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Gereklimolalarımızın ardından Kıyıköy’e varıyoruz.

1.GÜN: (15 Haziran 2018 Cuma): Kıyıköy’de kahvaltımızı aldıktan sonra koruma içinde yer alan ve Ağva’yı da anımsatan bu şirin beldede panoramik turumuzu tamamlayıp Trakya’nın doğa ile iç içe sahil kasabası İğneada’ya hareket ediyoruz. Burada öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Rumların yaşadıkları evleri görüp İğneada limanına gidip panoramik gezimizi yapıp otelimize hareket ediyoruz. Odalara yerleşme, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: (16 Haziran 2018 Cumartesi): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Edirne’yi geziyoruz ediyoruz. Edirne’de Mimar Sinan’ın “Ustalık Eserimdir.” Dediği Selimiye Camisi, Türk İslam Eserleri Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Arasta gezdikten sonra öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Kent Tarihi Müzesi, Üç Şerefli Camii, Eski Camii, Bedesten, Ali Paşa Çarşısı ve II. Beyazıt Külliyesi Sağlık Müzesini gezdikten sonra Otelimize hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN: (17 Haziran 2018 Pazar): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp Kırklareli panoramik şehir turumuzu yapıp Tekirdağ’a hareket ediyoruz. Tekirdağ Müzesi, Namık Kemal Evi, Rakoczi Müzesi ve Eski Camiyi gezip öğle yemeğimizi aldıktan sonra alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

4.GÜN: (18 Haziran 2018 Pazartesi): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Boğazda tekne turu (extra) yapıyoruz. Tekne turu sonrası Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Gerekli ikramlar ve molalarımızın ardından gece saatlerinde Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 750,00 TL (NAKİT) – 775,00 TL ( TEK ÇEKİM) – 790,00 TL (5 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK ODA FİYAT FARKI: 300,00 TL

1.ÇOCUK 00-06 YAŞ: 300,00 TL – 2.ÇOCUK 07-12 YAŞ: 600,00TL

ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLMEKTEDİR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, 3 gece konaklama, Araç içi ikramlar, (4) Kahvaltı, (3) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Tüm öğle yemekleri, Son gün akşam yemeği, Plaj, Müze, Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri, İstanbul Boğazda Tekne turu, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.