FETHİYE-KAŞ-KALKAN-DALYAN

990 TL (5 TAKSİT)

FETHİYE - ÖLÜDENİZ- DALYAN - KAŞ - KALKAN - GÖCEK TURU

14–19 HAZİRAN 2018 4 GECE - 5 GÜNDÜZ YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

14 HAZİRAN 2018 PERŞEMBE gecesi saat 22:00’da Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Polatlı-Sivrihisar-Afyon- Burdur yol güzergahından gerekli molaların ardından Ölüdeniz’e varıyoruz.

1.GÜN (15 HAZİRAN 2018 CUMA): Otelimize ulaşmamızın ardından alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Öğle yemeğine kadar otelde havuza girmek için serbest zaman verip ardından öğle yemeğimizi alıp odalarımıza yerleşiyoruz. Ardından Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. Akşam saat 17:30’a kadar Ölüdeniz’de denize girmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Kayaköy gezisi yaparak otelimize varıyoruz. Odalara yerleşme ve akşam yemeği otelimizde.

2.GÜN (16 HAZİRAN 2018 CUMARTESİ): Sabah erken kalkıp otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Dalyan’a hareket ediyoruz. Dalyan’a varışın ardından tekneye biniyor ve çamur banyosuna geçiyoruz. Çamur banyosu için serbest zaman veriyoruz. Çamur banyosundan sonra Öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından İztuzu Plajına (Caretta Adası) hareket ediyoruz. Plaja giderken kaya mezarlarının fotoğraflarını çekip sazlıkların arasında 45 dakikalık yolculuk sonrası İztuzu Plajına varıyoruz. (İztuzu Kumsalı denizin kumları Dalyan deltasının önüne yığmasıyla oluşmuş ; bir tarafı tatlı su diğer tarafı tuzlu su ve Caretta Carettaların yumurtalarını bıraktıkları yer olduğu için) isteyen Dalyan Gölünde tatlı suda isteyen İztuzu Plajında Tuzlu suda yüzebilir. Saat 16:00’da Caretta Caretta Adasından Dalyan’a hareket edip, 45 dakikalık tekne turu sonrası Dalyan’a varıyoruz. Ardından Otelimize hareket ediyoruz. Akşam üzeri Göcek'te kısa bir çay kahve molası verdikten sonra otelimize geçiyor ve yemeği ve konaklama otelimizde. İsteyen misafirlerimiz için Hisarönü Barlar Sokağı gezisi (extra).

3.GÜN (17 HAZİRAN 2018 PAZAR): Sabah erken kalkıp otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Kaş’a hareket ediyoruz. Anfi Tiyatro, Likya Lahiti ve Liman gezisini yapıp öğle yemeğimizi alıyoruz. sonrasında Kaputaj Plajına geçiyor ve burada yaklaşık 1 saat Yüzmek için serbest zaman veriyoruz. Ardından Kalkan’da çay molası verip otelimize dönüyoruz. Konaklama, akşam yemeği otelimizde.

4.GÜN (18 HAZİRAN 2018 PAZARTESİ): Sabah erken kalkıp otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra öğle yemeğine kadar serbest zaman veriyoruz. öğle yemek sonrasında Saklıkent gezisini yapıyor ve akam üzeri Fethiye merkezi geziyoruz. akşam üzeri otelimize dönüş. veda yemeği ve geceleme otelimizde...

5.GÜN (19 HAZİRAN 2018 SALI): Sabah otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelden çıkışımızı alıp aracımıza binip Ankara’ya hareket ediyoruz. Öğle yemeği yol güzergahına uygun bir tesiste verilecektir.(extra) Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Burdur - Afyon - Sivrihisar - Polatlı yol güzergahından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 950,00 TL (NAKİT) – 975,00 TL (TEK ÇEKİM) – 990,00 TL (5 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK FİYAT FARKI: 400,00 TL

1.ÇOCUK 00-06 YAŞ: 450,00 TL – 2.ÇOCUK 06-12 YAŞ: 750,00 TL

ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLECEKTİR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, Fethiye’de bulunan 4* otelde 4 gece konaklama, Araç İçi ikramlar, (5) Kahvaltı, (4) Akşam Yemeği, (1) Dalyan’da Yemekli Tekne Turu, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Tüm öğle yemekleri ve dönüş günü akşam yemeği, Milli Park giriş ücretleri, Plaj, şezlong, şemsiye, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.