İSTANBUL NOSTALJİ

350 TL

02/11/2018 - 04/11/2018
23/11/2018 - 25/11/2018

ÖZEL İSTANBUL TURU

1 GECE, 2 GÜNDÜZ - YARIMPANSİYON

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN:Gecesi saat 24:00’da belirlenen adresten hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından İstanbul’a varıyoruz.

2.GÜN:İstanbul’a varışın ardından Beylerbeyi-Çengelköy tarafında boğaza yakın bir mekanda kahvaltımızı aldıktan sonra 1.köprüden Avrupa yakasına geçip Eyüp Sultan Camisi ve türbesini ziyaret ediyoruz. Ardından teleferik ile Haliç manzaralı tarihi Pierre Loti’ye çıkış yapıyoruz. Pierre Lotide çay kahve içmek ve fotoğraf çekmek için serbest zaman verip tekrar teleferiğe binip aşağı iniyoruz. Daha sonra Haliçin diğer yakasına geçip Sütlücedeki Rahmi Koç Sanayi Müzesini ziyaret ediyoruz. Ziyaretin ardından Taksime hareket ediyoruz. Öğle yemeği için İstiklal Caddesinde serbest zaman veriyoruz. (Serbest vakitte St. Antuan Katolik Kilisesi, Pera Müzesi, Galata Kulesi görülebilir.) Program sonunda otele varış. Odalara Yerleşme, Akşam yemeğinde İstanbul’un popüler eğlence merkezi Kumkapıda deniz mahsullerinden oluşan zengin bir menü eşliğinde fasıl eğlence olacaktır. Eğlencenin sonunda otele dönüş ve geceleme.

3.GÜN: Otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp, Mimar Sinan’ın kalfalık eseri Süleymaniye camisini ziyaret edip kısa bir serbest zamandan sonra Eminönü’ne hareket ediyoruz. Eminönü’nde Yeni cami ve Mısır Çarşısını gezmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Eminönün’den teknemize binip Boğaz turu yapıyoruz. İsteğe göre öğle yemeğini teknede balık-ekmek olarak alıyoruz. Tur sonrası Yıldız Parkı ve Ortaköy keyfi yapıp Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 350 TL (3 TAKSİT)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar, çay, kahve, meşrubat ikramı, 1 gece İstanbul’da konaklama, (2) Kahvaltı, (1) Öğle Yemeği, (1) Akşam Yemeği, Profesyonel Rehberlik hizmetleri, Boğazda tekne turu, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm Çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Öğle yemeklerive akşam yemeği, Yemeklerde menü dışında alınacak içecek ücretleri, Pierre Loti’ye çıkış için teleferik ücretleri, Milli Park, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar.