İSTANBUL NOSTALJİ

350 TL

İSTANBUL NOSTALJİ TURU

23-25 KASIM 2018 1 GECE – 2 GÜN

YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN (23 KASIM 2018 CUMA) :Gece saat 24:00’da Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından İstanbul’a varıyoruz.

2.GÜN (24 KASIM 2018 CUMARTESİ) : Sabah İstanbul’a varışın ardından anlaşmalı restoranımızda kahvaltımızı aldıktan sonra Bostancı İskelesinden vapura binip Adalara geçiyoruz. Büyükada’ya varıyoruz. Büyükada’yı gezip öğle yemeği ve fayton gezisi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından tekrar vapura binip Heybeli adaya geçiyoruz. Burada dışarıdan denizcilik okulunun görülmesi, Ruhban okulu ve ismet İnönü evinin gezilmesinin ardından vapura binip Kabataş iskelesine geliyoruz ve konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam Yemeği ve Konaklama otelimizde. ( İsteğe bağlı extra Kumkapı eğlencesi)

3.GÜN (25 KASIM 2018 PAZAR) :Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı alıp çıkış yapıp gezimize başlıyoruz. İlk önce Teleferikle Pierre loti’ye çıkıp Muhteşem Haliç Manzarasıyla fotoğraf çekmek ve çay-kahve içmek için serbest zaman verip ardından tekrar Teleferik ile aşağı inip İstiklal Caddesine gidiyoruz. Pera Müzesi, St. Antoien Kilisesi, Çiçek Pasajını gezip öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası Galata Kulesini gezip Emirgan’da Çay keyfi yapıp Ortaköy’ü geziyoruz. Son olarak Boğazda tekne turunu yapıp Kız Kulesini ziyaret edip ardından Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve Molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak ümidi ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 350,00 TL (NAKİT YADA 3 TAKSİT)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar, çay, kahve, meşrubat ikramı, 1.gün anlaşmalı restoranımızda kahvaltı, 1 gece İstanbul’da konaklama, (1) Otelde Kahvaltı, , (1) Otelde Akşam Yemeği, Boğazda tekne turu, Profesyonel Rehberlik hizmetleri, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm Çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Öğle yemekleri, Pierre Loti Teleferik ücreti, Adalar vapur geçiş ücretleri, Milli Park, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar.

NOT: KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLMEKTEDİR. ACENTA AYNI STANDARTLARDA OTEL DEĞİŞİKLİĞİ YAPMA HAKKINA SAHİPTİR. REHBER TURUN AKIŞINA GÖRE PROGRAMI DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR.