BURSA - MUDANYA -TRİLYE - YALOVA GEZİSİ

350 TL (3 TAKSİT)

BURSA- MUDANYA-TRİLYE- GEZİSİ

20-22 NİSAN 2018 1 GECE, 2 GÜNDÜZ YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAM

Gecesi saat 24:00’da Premier Tour Ofis önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikramlarımızın ve molaların ardından sabahın erken saatlerinde Cumalıkızık’a varıyoruz.

1.GÜN:Cumalıkızık’a varmanın ardından açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra gezimize başlıyoruz. Cumalıkızık’ı gezip serbest zaman verdikten sonra Bursa’da Tophane, Orhan Gazi-Osman Gazi Türbesini gezdikten sonra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ardından Yeşil Türbe, Ulu Camii, Emir Sultan Camii ve Türbesini geziyoruz. Kestane Şekeri Alışverişi için serbest zaman verdikten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN :Otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra “Mudanya-Trilye Yalova, Yürüyen Köşk, Kaplıcalar, Hayrettin Karaca Orbatyum’u gezdikten sonra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ardından Ankara’ya dönüş için hareket ediyoruz. Gerekli ikramlar ve molaların ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir dahaki turda görüşmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 350,00 TL (3 TAKSİT)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, 1 gece konaklama, Araç İçi ikramlar, 1.gün Cumalıkızık’da serpme köy kahvaltısı, (1) Otelde Kahvaltı, (1) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Öğle yemekleri, Son gün akşam yemeği, Milli Park giriş ücretleri, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.