SAPANCA - MAŞUKİYE - KARTEPE GEZİSİ

120 TL

GÜNÜBİRLİK MAŞUKİYE-SAPANCA – KARTEPE TURU

GEZİ PROGRAMI

Sabah saat 07:00’de belirlenen adresten hareket ediyoruz. Araçta kahvaltılık poğaça çay-kahve-meşrubat ve araç içi ikramlar ve gerekli molalarımızın ardından Sapanca Gölü’ne varıyoruz. Göl kıyısında yapacağımız gezinti ve fotoğraf çekimi sonrası alış-veriş ve çay molası veriyoruz. Serbest zamanın ardından Aracımıza binip Maşukiye’ye hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimizin ardından yapraklı bitkilerin oluşturduğu vadide, Aşıklar deresi içinde yapacağımız gezinti ve yürüyüş sonrası, isteğe bağlı olarak yöresel ürün alış verişi yapıyoruz. Yola çıkıp Maşukiye belde merkezinde isteğe bağlı ekmek alış verişi yapıyoruz. Alışveriş sonrası Kartepeye çıkıp serbest zaman verdikten sonra Ankara’ya hareket ediyoruz. Bolu yol güzergâhından gerekli ikramlar ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ : 120,00 TL NAKİT

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Bu ücrete; özel ulaşım, araç içi yol ikramları,kahvaltılık poğaça, çay, kahve, meşrubat ikramı ,öğle yemeği,tüm çevre gezileri ve rehberlik ücretleri dahildir.Kişisel harcamalar ve akşam yemeğigezi ücretine dahil edilmemiştir.

GEZİ ÜCRETİNE DAHiL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ : Öğle yemeğinde alınacak içecek ücretleri ile müze ve ören yeri giriş ücretleri ve kişisel harcamalar gezi ücretine dahil edilmemiştir.