ÇEŞME - ALAÇATI OT FESTİVALİ

350 TL

ÇEŞME – ALAÇATI OT FESTİVALİ GEZİSİ

06- 08 NİSAN 2018 // 1 GECE, 2 GÜNDÜZ // YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN (06 NİSAN 2018 CUMA): Gece saat 22:30’da Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından İzmir’e varıyoruz.2.GÜN (07 NİSAN 2018 CUMARTESİ): İzmir’e varışın ardından anlaşmalı restoranımızda kahvaltımızı aldıktan sonra Alaçatı Port bölgesine gidiyoruz. Hacimemiş Camii, Taş Kahve, Tarihi Çarşı ve cumartesi günler kurulan meşhur Alaçatı Pazarını gezip öğle yemeğimizi (extra) alıyoruz. Yemek sonrası Alaçatı sokakları, evleri ve konakları gezip ardından Alaçatı Ot festivalinin düzenlendiği alana gidiyoruz. Akşam rehberimizin belirlediği saate kadar serbest zaman veriyoruz. Arından Otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama İzmir merkezdeki otelimizde. (Misafirlerimizden istek olur ise tüm grup ile canlı müziğe gidilecektir extra).3.GÜN: (08 NİSAN 2018 PAZAR): Otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme merkezde kısa bir gezinti yaptıktan sonra, Çeşmenin en büyük kilisesi olan Aya Haralambos’u, Çeşme Kalesini ve Kanuni Kervansarayı’nı dışardan görüp, Ardından Çeşme kordonda serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğimizi (extra) alıp sonrasında Teos Antik Kenti geziyoruz. Ardından Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRET: 350,00 TL ( PEŞİN YADA KREDİ KARTINA 3 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK ODA FİYAT FARKI : 150,00 TL

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Full donanımlı araçlarımız ile gidiş-dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar, (2) Kahvaltı, (1) Akşam Yemeği, İzmir’de 1 gece konaklama, Profesyonel rehberlik hizmeti, Tüm çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Tüm öğle yemekleri, Son gün akşam yemeği, Yemeklerde alınacak içecek ücretleri, Milli Park, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar.