EDİRNE - KAKAVA ŞENLİKLERİ

350 TL

KAKAVA ŞENLİKLERİ GEZİSİ

04-06 MAYIS 2018 // 1 GECE, 2 GÜNDÜZ // YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN (04 MAYIS 2018 CUMA): Gece saat 22:00’da Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Edirne’ye varıyoruz.

2.GÜN (05 MAYIS 2018 CUMARTESİ): Edirne’ye varışın ardından anlaşmalı restoranımızda kahvaltımızı aldıktan sonra Buçuk Tepe’ye çıkıp, panoramik Edirne seyri yapıp ardından Mimar Sinan’ın “Ustalık Eserim” dediği Selimiye Camisi’ne gidiyoruz. Ardından Selimiye Arastası, Üç Şerefli Camii, Eski Camii, Bedesten, Balkan Savaşları Müzesi ve Ali Paşa Çarşısını gezdikten sonra öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası kısa bir alış-veriş molası verdikten sonra Balkan Şehitleri Anıtı, Adalet Kasrı, Sarayiçi, Fatih Köprüsü, Sağlık Müzesi, Kanuni Köprüsünü gezip, Kakava Şenliklerinin (Hıdırellez) gerçekleşeceği Kırkpınar Meydanına hareket ediyoruz. Şenliklerdeki eğlenceleri izleyip serbest zaman verip rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize hareket ediyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam Yemeği ve Konaklama Edirne’deki otelimizde.3.GÜN (06 MAYIS 2018 PAZAR): Sabah çok erken kalkıp Kakava şenliklerinin devamını izlemek için Tunca Nehri’ne hareket ediyoruz. Nehir kenarında müzik ve dans gösterilerini ve Edirne’li Roman Kızların Nehre girmelerini izleyeceğiz. Hazırladığımız dilekleri Tunca Nehrine bırakıp, güzel vakit geçirip otelimize hareket ediyoruz. Otelimize varıp kahvaltımızı yapıp kısa süre serbest zaman verip otelden tekrar çıkıp gezimize devam ediyoruz. II. Beyazıt Külliyesi ve Şifahane gezdikten sonra Karaağaç ve Tren İstasyonu, Lozan Anıtı ve Müzesi gezip Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.GEZİ ÜCRETİ: 350,00 TL (3 TAKSİT)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, 1 gece konaklama, Araç içi ikramlar, (2) Kahvaltı, (1) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Son gün akşam yemeği, Plaj, Müze, Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.