ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ

350 TL

PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ GEZİSİ

06-08 NİSAN 2018 // 1 GECE, 2 GÜNDÜZ // YARIM PANSİYON

TUR PROGRAMI

1.GÜN ( 06 NİSAN 2018 CUMA): Gece saat 23:00’da belirlenen adresten Tarsus’a hareket ediyoruz. Araç içi ikramlar ve gerekli molaların ardından Tarsus’a varıyoruz.2.GÜN (07 NİSAN 2018 CUMARTESİ): Tarsus’a varışın ardından anlaşmalı tesisimizde kahvaltımızı alıp Tarsus gezimize başlıyoruz. Tarsus Şelalesini ve Hristiyanlarca Kutsal sayılan 2.Kilise St. Paul Kilise Müzesini gezip konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Odalara yerleşip kısa süre dinlendikten sonra Adana’ya hareket ediyoruz. Adana’ya varışımızın ardından öğle yemeği için serbest zaman verip ardından Ünlü Rio karnavalı gibi tamamen sivil toplum kuruluşları tarafınca organize edilen Türkiye’nin ilk karnaval niteliği taşıyan Portakal Çiçeği kokan Ziya Paşa Bulvarındaki kortejde dans grupları, pandomimciler, sokak müzisyenleri ve ilginç kostümlü katılımcılarla son derece renkli ve keyifli Portakal Çiçeği karnavalına katılıyoruz. Akşam yemeğimizi Adana’da alıp otelimize hareket ediyoruz. Konaklama Mersin’deki Ramada Hotel’de.3.GÜN (08 NİSAN 2018 PAZAR): Sabah otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp St.Paul Kuyusu, Dünyanın İlk kanalizasyonlu Tarsus Roma Antik Yolu, Tarsus Evleri Eshab-ı keyf (yedi uyurlar), Nusret Mayın Gemisi ve Kleopatra Kapsının görülmesinin ardından Adana’ya hareket ediyoruz. Adana’da öğle yemeği için serbest zaman verip Adana gezimize başlıyoruz. Türkiye’nin en büyük camisi Sabancı Camisi, Tarihi Taş Köprü, Ulu Camiyi ziyaret edip alış-veriş için serbest zaman verdikten sonra Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 350,00 TL (NAKİT)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Full donanımlı araçlarımız ile gidiş-dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar, (2) Kahvaltı, (1) Akşam Yemeği, 1 gece Mersin Ramada Hotel’de konaklama, Profesyonel rehberlik hizmeti, Tüm çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Tüm öğle yemekleri, Son gün akşam yemeği, Yemeklerde alınacak içecek ücretleri, Milli Park, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar.