SİNOP - ERFELEK ŞELALE GEZİSİ

300 TL

ERFELEK ŞELALELERİ – SİNOP TURU

1 GECE, 2 GÜNDÜZ TAM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN : Akşam saat 23:55’de Sıhhiye Çok Katlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Gerekli molalar ve ikramlarımızın ardından Sinop-Erfelek’e varıyoruz.

2.GÜN : Erfelek’e varışın ardından köy kahvaltımızı aldıktan sonra kısa bir serbest zaman verip, 29 Takım Şelaleden oluşan Erfelek Şelalelerine çıkıyoruz. Şelale gezimizin sonrasında yöresel öğle yemeğimizi alıp gezisi sonrası konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Odalarımıza yerleşip kısa süre dinlendikten sonra sahilde serbest zaman veriyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.3.GÜN: Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Otelimizden çıkış alıp Sinop Cezaevi’ni geziyoruz. Kotra(gemi maketi) alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Sinop Kalesi, İnceburun, Balatlar Kilisesi, Paşa Tabyaları, Aşıklar Yolu, ve Hamsilos Fiyordu’nu geziyoruz. Ardından Karakum Plajını görüp Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 300,00 TL

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Son model araç ile gidiş-dönüş ulaşım, Araç içi ikramlar, (1 gece) konaklama, (2) kahvaltı, (1) otelde akşam yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Profesyonel Rehberlik Hizmetleri, Tüm çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ:Öğle yemekleri , Son gün akşam yemeği, Milli park ,müze ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar.