ADALAR - AĞVA GEZİSİ

300 TL

İSTANBUL ADALAR-ŞİLE-AĞVA-POLONEZKÖY TURU

1 GECE, 2 GÜNDÜZ - YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN:Gecesi saat 24:00’da Premier Tour Ofis Önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından İstanbul’a varıyoruz.

2.GÜN:İstanbul’a varışın ardından anlaşmalı otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Bostancı’dan feribot’a binip Büyükada’ya varıyoruz. Büyükada’yı gezip öğle yemeği ve fayton gezisi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından tekrar feribota binip Heybeli adaya geçiyoruz. Burada dışarıdan denizcilik okulunun görülmesi, Ruhban okulu ve ismet İnönü evinin gezilmesinin ardından feribota binip otelimize hareket ediyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama İstanbul’da otelimizde.3.GÜN:Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Polenezköy’e hareket kısa bir gezi sonrası Şileye hareket Şile feneri, Kavala parkı, Şile kalesi sonrası Ağva’ya hareket Göksu ve Yeşilsu arasındaki Ağva’da gezinti alış veriş ve öğle yemeği sonrası Göksu nehrinde tekne turu sonrası Ankara’ya hareket. Gerekli molalar ve ikramlarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.GEZİ ÜCRETİ: 300,00 TL

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar, çay, kahve, meşrubat ikramı, 1.gün anlaşmalı restorantta kahvaltı, 1 gece İstanbul’da konaklama, (1)Otelde Kahvaltı, (1) Akşam Yemeği, Profesyonel Rehberlik hizmetleri, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm Çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Öğle yemekleri ve akşam yemeği, Yemeklerde menü dışında alınacak içecek ücretleri, Ağva’da tekne turu, Adalar vapur geçiş ücretleri Milli Park, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar.