İSTANBUL KÜLTÜR GEZİSİ

375 TL

İSTANBUL KÜLTÜR TURU

1 GECE – 2 GÜNDÜZ // YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

Gece saat 23:59’da Premier Tour ofis önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından İstanbul’a varıyoruz.

1.GÜN: İstanbul’a varışın ardından anlaşmalı tesisimizde kahvaltımızı aldıktan sonra Beylerbeyine varıyoruz. Beylerbeyi Sarayını gezdikten Öğle yemeğimizi Beylerbeyi’nde aldıktan sonra Boğaz’da tekne turumuzu yapıp, Dolmabahçe Sarayına hareket ediyoruz. Dolmabahçe sarayı gezisi sonrası konaklama yapacağımız otelimizde hareket ediyoruz. Odalarımıza yerleşme, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.2.GÜN: Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkışımızı alıp, Ayasofya, Topkapı Sarayını ve Yerebatan Sarnıcını gezip öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası, Sultanahmet Meydanı ve Camisini gezip Ankara’ya gitmek için hareket ediyoruz. Gerekli mola ve ikramlarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 375,00 TL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar, (1) gece konaklama, 1.Araç içi Kahvaltı(1) Otelde Kahvaltı, (1) Akşam yemeği, Boğaz’da Tekne turu, Profesyonel rehberlik hizmetleri, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası ve Tüm çevre gezileri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Öğle yemekleri ve son gün akşam yemeği, Yemeklerde alınacak tüm içecekler, Milli park, müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar.

Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar, (1) gece konaklama, Araç içi Kahvaltı, (1) Otelde Kahvaltı, (1) Akşam yemeği, Boğaz’da Tekne turu, Profesyonel rehberlik hizmetleri, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası ve Tüm çevre gezileri.
Öğle yemekleri ve son gün akşam yemeği, Yemeklerde alınacak tüm içecekler, Milli park, müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar.