ULUDAĞ - MUDANYA - TRİLYE - BURSA GEZİSİ

350 TL

ULUDAĞ – BURSA TURU

1 GECE, 2 GÜNDÜZ YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

Gece saat 24:00’da Premier Tour Ofis önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikramlar ve molalarımızı alıp yolumuza devam ediyoruz.

1.GÜN: Sabahın erken saatlerinde Bursa’ya varıyoruz. Anlaşmalı restorantımızda kahvaltımızı aldıktan sonra Uludağ’a çıkıyoruz. Tüm gün kayak yapmak isteyen misafirlerimiz kayak yapabilir, kızak kayabilirler. Serbest zaman. Öğle yemeği (ekstra). Serbest zaman sonrası otelimize gidip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.2.GÜN: Sabah otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp Bursa şehir merkezi gezimize başlıyoruz. Tophane, Orhan Gazi – Osman Gazi Türbesi, Yeşil Türbeyi geziyoruz. Öğle yemeği ve alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ : 350,00 TL

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş özel Ulaşım, Araç İçi İkramlar 1.gün anlaşmalı restoranımızda kahvaltı, (1) Kahvaltı, (1) Akşam Yemeği, (1 gece) Konaklama, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Rehberlik Hizmetleri, Tüm Çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Uludağ Çıkış ücretleri, Öğle yemekleri, Dönüş günü akşam yemeği, Yemeklerde alınacak içecek ücretleri, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Kayak, Kızak vs.. kira ücretleri, Kişisel harcamalar.