AMASRA - SAFRANBOLU GEZİSİ

300 TL

AMASRA – SAFRANBOLU TURU

1 GECE - 2 GÜNDÜZ // YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN: Sabah saat 07:30’da Premier Tour ofis önünden hareket ediyoruz. Araçta kahvaltı tabağı, ikramlarımız ve molalarımızın ardından Safranbolu Yörükköyü’ne varıyoruz. Köyün gezilmesi sonrası yöresel menü ile öğle yemeğimizi yemek için serbest zaman verip ardından Hıdırlıktepesi’nden Panoramik Safranbolu’yu seyredip fotoğraf çekiyoruz. Ardından Safranbolu Evleri, Kaymakamlar Müzesi, Cinci Hoca Hanı, Köprülü Mehmet Paşa Camisi ve Arasta’yı gezip lokum alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından otelimize hareket ediyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.2.GÜN: Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Amasra’ya hareket ediyoruz. Amasra’nın girişindeki Kuş Kayası Yol Anıtını ziyaret edip Bakacak Tepesindeki seyir terasında fotoğraf çekmek için serbest zaman veriyoruz. Ardından Amasra merkeze inip öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası Fatih Camisi, Ağlayan Ağacı gezip Çekiciler Çarşısında alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 300,00 TL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, 1 gece konaklama, Kahvaltı tabağı, Araç içi ikramlar, (1) Otelde kahvaltı, (1) Otelde Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Öğle yemekleri, Son gün akşam yemeği, Müze, Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.