BURSA - MUDANYA - CUMALİKIZIK GEZİSİ

350 TL (3 TAKSİT)

BURSA – MUDANYA – TRİLYE TURU ( YARIM PANSİYON)

1.GÜN ANKARA - CUMALIKIZIK :

Gece saat 24:00’da belirlenen adresten hareket ediyoruz. Ara duraklardan yolcularımızı aldıktan sonra Bursa’ya hareket ediyoruz. Gerekli mola ve ikramlarımızın ardından sabah saatlerinde Cumalıkızık’a varıyoruz.

2.GÜN GÖLYAZI – MUDANYA – TRİLYE:

Cumalıkızık’a varıp köy kahvaltımızı alıp Cumalıkızığı gezip köy ürünleri alış-verişi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Türkiye’deki en büyük çınar ağacından biri olan Uludağ’ın çıkışındaki Uluçınar’a gidiyoruz. Burada fotoğraf çekilip kısa bir mola verdikten sonra Gölyazı’ya hareket ediyoruz. Fotoğraf çekip,çay-kahve molasının ardından Mudanya’ya gidiyoruz. Mudanya’da öğle yemeği için serbest zaman verdikten sonra Mütareke Evi Müzesi, Osmanlı konakları, eski kilise ve iskelenin gezilmesinin ardından Trilye’ye hareket ediyoruz. Sit alanı olan bölgede Rum Kasabası, Fatih Camii, Kemerli Kilise, Ruhban Okulu ve eski evlerin görülmesinin ardından Mudanya’da konaklama yapacağımız Montania Hotel hareket ediyoruz. Odalara yerleşme, akşam yemeği, ve konaklama otelimizde.

3.GÜN : BURSA – ANKARA

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkışımızı alıp, Bursa Merkez’e gidip Ulu Cami’yi ziyaret ediyoruz. Ardından Tophane çıkıp Bursa’yı panoramik seyredip fotoğraf çektikten sonra çay-kahve içmek için kısa bir serbest zaman verip Tophaneden ayrılıyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman verip ardından Saltanat Kapısı, Koza Han Orhan Gazi ve Osman Gazi Türbelerini, Emir Sultan Camisi-Türbesi, Yeşil Camii ve Yeşil Türbeyi ziyaret ediyoruz. Ziyaret sonrası Kestane şekeri alış-verişi için kısa bir mola verip Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezimizde buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

ÜCRET : 350 TL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER :Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım - Mudanya’da Hotel’de 1 gece konaklama - Araç İçi ikramlar - (1) Cumalıkızıkta köy kahvaltısı - (1) Otelde Kahvaltı - (1) - Otelde Akşam Yemeği - Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası - Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER : Öğlen yemekleri - Son gün akşam yemeği - Müze, Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri - Kişisel harcamalar - Otelde Akşam yemeğinde içecek ücretleri