ILGAZ - KASTAMONU GEZİSİ

350 TL

ILGAZ – KASTAMONU -DADAY TURU

1 GECE-2 GÜNDÜZ YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN: Sabah saat 07:00’da Premier Tour Ofis önünden hareket ediyoruz. Araçta kahvaltı tabağı, çay, kahve, meşrubat ikramlarımız ve gerekli molalarımızın ardından Ilgaz’a varıyoruz. Aktivitelerden yaralanmak isteyen ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.. Yemek sonrası rehberimizin vereceği saate kadar serbest zamanımızı değerlendirip Daday’a hareket ediyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama Daday’daki otelimizde.2.GÜN: Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra odalarımızı boşaltıp çıkış alıp Kastamonu’ya hareket ediyoruz. Şeyh Şaban-ı Veli Hazretleri Türbesi, Kastamonu Kalesi (küçük araçlar ile çıkılabilir), Saat Kulesini gezdikten sonra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası Örnek Kastamonu Evi Müzesini ve Etnografya müzesini gezip alış-veriş için serbest zaman verdikten sonra Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varış. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 350,00 TL

ÜCRETE DAHİL OLANLAR: Gidiş-dönüş ulaşım, Araçta Kahvaltı Tabağı, Çay, Kahve, Meşrubat ikramı, 1 gece Daday’da konaklama (1) Otelde kahvaltı, (1) Otelde Akşam yemeği, Araç içi ikramlar, Zorunlu Türsab Sigortası, Rehberlik hizmeti ve tüm çevre gezileri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR: Dönüşteki Akşam Yemeği, Öğle yemekleri, Yemeklerde alınacak extra içecek ücretleri, Ata biniş ücretleri, Biniş ders ücretleri, Lift ücretleri, Kayak malzemesi kira bedeli, Müze, Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel Harcamalar.