HAYMANA GEZİSİ

135 TL

PREMIER TOUR İLE HAMAM KEYFİ…

GÜNÜBİRLİK HAYMANA TERMAL TUR

MİDAS TERMAL HOTEL

GEZİ PROGRAMI

Sabah saat 07:30’da Premier Tour ofis önünden (Ziya Gökalp Cad. No: 9/1 Kızılay) hareket ediyoruz. İkramlarımız ve gerekli molaların ardından Midas Termal Hotel’e varıyoruz. Otel’e giriş yaptıktan sonra açık büfe kahvaltımızı alıp otel aktivitelerinden faydalanıyoruz. ( Türk Hamamı, Sauna, Buhar Banyosu, Termal Havuz, Fitness Center kullanımı.) Öğle yemeğimizi set menü şeklinde yine otelimize yiyip, aktivitelerden faydalanmak için serbest zaman veriyoruz. Saat 17:30’da otelden Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka Premier Tour gezisinde buluşmak üzere vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRET: 135,00 TL

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş Özel ulaşım, Araç içi ikramlar, (1) Otelde açık büfe kahvaltı, (1) Otelde set menü ile öğle yemeği, Rehberlik hizmeti, Türk Hamamı, Sauna, Buhar Banyosu, Fitness Center, Termal Havuz Kullanımı.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Dönüşteki Akşam yemeği, otelde alınacak ekstra içecek ücretleri, Bakım Üniteleri (Yağ Masajı, Hamamda kese-köpük masajı, maske, ve diğer bakım üniteleri), Kişisel Harcamalar.