SÜNNET GÖLÜ - GÖYNÜK - MUDURNU

GÜNÜBİRLİK

SÜNNET GÖLÜ – GÖYNÜK – MUDURNU

GEZİ PROGRAMI

Sabah saat 07:30’da Kızılay Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Araçta kahvaltılık poğaça, çay, kahve, meşrubat ikramlarımız ve gerekli molalarımızın ardından Sünnet Gölü’ne gidiyoruz. Sünnet Gölüne varmanın ardından Göl çevresinde doğa yürüyüşü yaptıktan sonra öğle yemeğine kadar serbest zaman verip mangal menüsü ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Osmanlının ilk yerleşimlerinden geleneksel mimarisiyle ünlü Göynük’e varıyoruz. Sırasıyla Zafer Kulesi, Gazi Süleyman Paşa Camii ve hamamı, Akşemsettin Türbesi, bakırcı dükkanlarını gezip fotoğraflıyoruz.Ardından Mudurnu'ya geçerek tarihi Yıldırım Beyazıt Külliyesi, Kanuni Sultan Süleyman Camii, Armutçular Konağı, Keyvanlar Konağı gezilerimizi de tamamlayarak Ankara’ya hareket ediyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ : 125,00 TL NAKİT

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Full donanımlı aracımız ile gidiş-dönüş özel ulaşım, Araç İçi İkramlar, Kahvaltılık poğaça, çay, kahve, meşrubat ikramı, mangal menüsü ile öğle yemeği, Profesyonel rehberlik hizmeti, Tüm çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Dönüşteki akşam yemeği, Milli Park, müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar.