KARTALKAYA GEZİSİ

120 TL

GÜNÜBİRLİK KARTALKAYA TURU

GEZİ PROGRAMI

Sabah saat 07:00’da Premier Tour ofis önünden hareket ediyoruz. Sabah kahvaltılık poğaça, çay, kahve, meşrubat ikramımız ve gerekli molalarımızın ardından Kartalkaya Kayak Merkezine varıyoruz. Rehberimizin yönlendirmesi ve bölgeyi tanıtmasından sonra kayak takımlarımızı kiralayıp kayak keyfini doyasıya yaşamak için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından mangal menüsü ile (tavuk, sucuk, köfte, garnitür, kola, fanta, ayran) öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Tekrar kayak yapmak, kızak kaymak için serbest zaman veriyoruz. Akşam saat 17:00’da Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 120,00 TL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç İçi ikramlar, Kahvaltılık poğaça, çay, kahve, meşrubat ikramı, Öğle yemeği Mangal Menüsü ile ( tavuk, köfte, sucuk, kola, fanta, ayran), Rehberlik Hizmeti, Tüm çevre gezileri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Dönüşteki akşam yemeği, kayak ekipman kirası, kızak kiralama bedeli, skipass ücreti, Kişisel harcamalar ve müze ören yeri giriş ücretleri ücrete dahil değildir.