NALLIHAN GEZİSİ

95 TL

GÜNÜBİRLİK

NALLIHAN – SARIYAR BARAJI

GEZİ PROGRAMI

Sabah saat 07:30’da Kızılay Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Araçta poğaça, çay, kahve meşrubat ikramlarımız ve Ayaş’ta vereceğimiz kısa bir molanın ardından Çayırhan Sarıyar Barajına varıyoruz. Baraj kenarında çay-kahve içmek ve tekne turu yapmak için serbest zaman veriyoruz. Ardından Nallıhan şehir merkezine hareket ediyoruz. Ayhan Sümer Kültür Merkezi, Kocahan ve Nasuhpaşa Camisini ziyaret ettikten sonra yöresel öğle yemeğimizi alıp, Davutoğlan Kuş Cennetini gezip, Julia Polis Antik Kentini gezip Taptuk Emre Türbesini ziyaret ettikten sonra Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 90,00 TL (NAKİT)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar,Araçya kahvaltılık poğaça, çay, kahve meşrubat ikramları, Yöresel Öğle yemeği (Tarhana çorbası, salata, yaprak sarması, kapama, pilav, ev baklavası, ayran), Profesyonel Rehberlik Hizmetleri ve Tüm çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Yemeklerde menü dışında alınacak içecek ücretleri, Tekne Turu,Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar.