ESKİŞEHİR GEZİSİ

HIZLI TREN İLE

GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI GEZİSİ

Belirlenen saatte Ankara Garında buluşup YHT ile hareket ediyoruz. Yaklaşık 1,5 saat yolculuğumuzun ardından Eskişehir’e varıp Yerel Otobüsümüze binip gezimize başlıyoruz. Eskişehir, Kentpark, Porsuk çayı, Porsuk çayında bot gezisi (extra) ,TÜLOMSAŞ fabrikası içinde korunan ve yalnız kalan DEVRİM otomobili ziyareti, Tatarlar'ın yöresel yemek menüsü ile güzel bir öğle yemeği, Bal Mumu Müzesi, Cam eserleri müzesi, Odunpazarı evleri, Kurşunlu camii, Lületaşı müzesi gezileri, Atlıhan'da Lületaşı'ndan yapılan ürünlerden alış veriş olanağı, Bilimpark ve Haller Gençlik merkezi ardından Eskişehir Tren Garına gidip Ankara’ya hareket ediyoruz. Ankara’ya varış ve bir başka gezimizde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

gidiş-dönüş ulaşım, yöresel menü ile öğle yemeği(1), yerel araç hizmetleri ,tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri gezi ücretine dahil edilmiştir.
Porsuk Çayında tekne turu, Öğle yemeğinde su ve ayran dışındaki içecek ücretleri ile müze ve ören yeri giriş ücretleri, ve kişisel harcamalara gezi ücretine dahil değildir