KAPADOKYA-IHLARA VADİSİ TURU

350 TL (3 TAKSİT)

GÜZEL ATLAR ÜLKESİ

KAPADOKYA GEZİSİ – IHLARA VADİSİ

1 GECE, 2 GÜNDÜZ— YARIM PANSİYONGEZİ PROGRAMI

1.GÜN: Sabah saat 07:00’da Premier Tour ofis önünden hareket ediyoruz. Araçta kahvaltı poğaça, çay, kahve ve meşrubat ikramlarımız ve gerekli molalarımızın ardından Tuz Gölü’ne varıyoruz. Tuz Gölü’nü görüp ve fotoğraf çekmek için serbest zaman verdikten sonra Ihlara Vadisi’ne gidiyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman verdikten sonra Derinkuyu Yer altı Şehrini, Uçhisar Vadisi ve Güvercinlik Vadisini gezip otelimize hareket ediyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.2.GÜN: Sabah otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otobüsümüze binip Üç güzelleri görüp, Göreme açık Hava Müzesine gidiyoruz. Göreme gezisi sonrası Paşabağı ve Dervent Vadisi gezip öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası Seramik Atölyesi ve Onyx taşı atölyelerini gezip alış veriş için serbest zaman verip Turasan Şarap Fabrikasını geziyoruz. Asmalı Konak ve Avanos gezimizi yapıp Asmalı Köprüde yürüdükten sonra Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.GEZİ ÜCRETİ : 350TL (3 TAKSİT)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Son model Full donanımlı araçlarımız ile Gidiş-Dönüş Özel Ulaşım, Araçta 1.gün kahvaltı tabağı, Araç İçi İkramlar, 1 gece konaklama, (1) Otelde Kahvaltı, (1) Otelde Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Profesyonel Rehberlik Hizmetleri, Tüm Çevre Gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Öğle yemekleri ve Son gün akşam yemeği, Milli Park, Müze ve Ören yeri giriş ücretleri, Kişisel Harcamalar.