ÇANAKKALE - ŞEHİTLİKLER

325 TL

ÇANAKKALE – ŞEHİTLİKLER - TRUVA TURU

ÇANAKKALE - ECEABAT - GELİBOLU YARIMADASI - ASKERİ MÜZE

CONKBAYIRI - ANZAK KOYU - ŞEHİTLİKLER - ABİDE - KİLİTBAHİR KALESİ - TRUVA

1 GECE - 2 GÜNDÜZ // YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN: Akşam saat 21:00’da Premier Tour Ofis Önünden Çanakkale’ye hareket. Eskişehir, Bursa, Bandırma, Lapseki yol güzergâhından gerekli molalar verilerek Çanakkale’ye varış.

2.GÜN: Sabah saat 06.00’da Çanakkale Boğazı’ndan Gelibolu Yarımadası’na geçiş. Sabah kahvaltı ve dinlenmeden sonra tarihi milli park alanında Anzak Koyu, Kanlısırt, 57. Alay Şehitliği, Conk Bayırı, Alçıtepe Köyü, Morto Koyu, Şehitler Abidesi, Harb Eserleri Müzesi, siperler, mevziler gezildikten sonra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ardından Abide, Fransız Şehitliği, Müze, Mecidiye Şehitliği, Seyit Onbaşı Anıtı gezilerek, Çanakkale Boğazı’ndan geçerek Askeri müze, Nusret Mayın Gemisi, Çimenlik Kalesi, Aynalı Çarşı gezildikten sonra otele dönüş. Akşam yemeği, konaklama.3.GÜN: Otelde açık büfe kahvaltı ve otelden ayrılış. Truva Antik Kenti’ne hareket. Tahta atı ile ünlü ve tarihte doğu ile batı arasında yapılan ilk savaşı konu alan Truva (Troya) Antik Kenti’ni ve Aynalı Çarşıyı gezdikten sonra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Ankara’ya hareket. Lapseki, Bandırma, Bursa, Eskişehir yol güzergahından gerekli molalar verilerek Ankara’ya varış. Bir başka gezide vedalaşıp ayrılıyoruz.GEZİ ÜCRETİ: 315,00 TL (NAKİT) – 325,00 TL (3 TAKSİT)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Full Donanımlı aracımız ile gidiş dönüş özel ulaşım, Araç İçi ikramlar, 1 gece konaklama, 1.gün anlaşmalı tesisimizde kahvaltı, (1) Otelde Kahvaltı, (1) Otelde Akşam Yemeği, TÜRSAB Seyahat sigortası, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri dahil edilmiştir.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Feribot Ücretleri, Öğle yemekleri, Milli Park, Plaj, müze ve ören yeri giriş ücretleri, Tüm yemeklerde alınan tüm içecek ücretleri, kişisel harcamalar ve son gün akşam yemeği gezi ücretine dahil edilmemiştir.