TRAKYA TURU (EDİRNE-İĞNEADA-TEKİRDAĞ) (T.P)

KIYIKÖY – İĞNEADA – EDİRNE – KIRKLARELİ – TEKİRDAĞ

24-27 HAZİRAN 2017 (2 GECE – 3 GÜNDÜZ) TAM PANSİYON

24 HAZİRAN2017 CUMARTESİ: Akşam saat 22:30’da Sıhhiye Çok Katlı Otopark önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Kıyıköy’e varıyoruz.

1.GÜN (25 Haziran 2017 PAZAR): Kıyıköy’de kahvaltımızı aldıktan sonra koruma içinde yer alan ve Ağva’yı da anımsatan bu şirin beldede panoramik turumuzu tamamlayıp Trakya’nın doğa ile iç içe sahil kasabası İğneada’ya hareket ediyoruz. Burada öğle yemeği alıyoruz. Yemek sonrası Rumların yaşadıkları evleri görüp İğneada limanına gidip panoramik gezimizi yapıp otelimize hareket ediyoruz. Odalara yerleşme, akşam yemeği ve konaklama Edirne’deki otelimizde.

2.GÜN (26 HAZİRAN2017 PAZARTESİ): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Edirne’yi geziyoruz ediyoruz. Edirne’de Mimar Sinan’ın “Ustalık Eserimdir.” Dediği Selimiye Camisi, Türk İslam Eserleri Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Arasta gezdikten sonra öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Kent Tarihi Müzesi, Üç Şerefli Camii, Eski Camii, Bedesten, Ali Paşa Çarşısı ve II. Beyazıt Külliyesi Sağlık Müzesini gezdikten sonra Otelimize hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

3.GÜN (27 HAZİRAN2017 PAZAR): Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp Kırklareli panoramik şehir turumuzu yapıp Tekirdağ’a hareket ediyoruz. Tekirdağ Müzesi, Namık Kemal Evi, Rakoczi Müzesi ve Eski Camiyi gezip öğle yemeğimizi aldıktan sonra alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve Molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 470,00 TL (NAKİT) – 480,00 TL ( TEK ÇEKİM) – 495,00 TL (5 TAKSİT)

1.ÇOCUK 00-06 YAŞ : 300,00 TL – 2.ÇOCUK: 06-12 YAŞ : 395,00 TL

TEK KİŞİLİK FİYAT FARKI: 150,00 TL

Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, 2 gece konaklama, Araç içi ikramlar, (3) Kahvaltı, (2) Öğle Yemeği, (2) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.
Son gün öğle ve akşam yemeği, Plaj, Müze, Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.