ADALAR - İSTANBUL KÜLTÜR

350 TL (3 TAKSİT)

İSTANBUL KÜLTÜR-ADALAR TURU

1 GECE, 2 GÜNDÜZ - YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

Gece saat 23:59’da Premier Tour ofis önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından İstanbul’a varıyoruz.

1.GÜN: Anlaşmalı restoranımızda kahvaltımızı aldıktan sonra, İlk ziyaret edeceğimiz alan Sultanahmet Meydanındaki Dikili Taş (Tutmosis Sütunu), Yılanlı Sütun ve Örme Sütun’u gördükten sonra Sultanahmet Camii gezisinden sonra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası Topkapı Saray Müzesini gezilmesi Ayasofya Cami ve Yerebatan Sarnıcının gezilmesinin ardından Boğaz’da tekne turumuzu yapıp otelimize hareket ediyoruz. Odalara yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama İstanbul’da otelimizde.2.GÜN:Sabah otelde açık-büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelden çıkışımızı alıp Kabataş İskelesinden vapura binip Adalara geçiyoruz. Büyükada’ya varıyoruz. Büyükada’yı gezip öğle yemeği ve fayton gezisi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından tekrar vapura binip Heybeli adaya geçiyoruz. Burada dışarıdan denizcilik okulunun görülmesi, Ruhban okulu ve ismet İnönü evinin gezilmesinin ardından vapura binip Bostancı iskelesine geliyoruz. Ardından bizi bekleyen otobüsümüze binip Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.GEZİ ÜCRETİ: 350 TL (3 TAKSİT)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar, çay, kahve, meşrubat ikramı, 1.gün anlaşmalı restoranımızda kahvaltı, 1 gece İstanbul’da konaklama, (1) Otelde Kahvaltı, (1) Otelde Akşam Yemeği, Boğazda tekne turu, Profesyonel Rehberlik hizmetleri, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm Çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Öğle yemekleri, Adalar vapur geçiş ücretleri, Milli Park, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar.