AFYON - KÜTAHYA TERMAL KEYFİ

299 TL

AFYON TERMAL-KÜTAHYA TURU

1 GECE, 2 GÜNDÜZ YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN: Sabah saat 07:00’da Premier Tour Ofis önünden hareket ediyoruz. Araçta kahvaltı tabağı, çay, kahve, meşrubat ikramlarımız ve gerekli ikramlarımızın ardından Afyon’a varıyoruz. Odalarımızı alıp otel aktivitelerinden faydalanıyoruz. (Sauna, Türk Hamamı, Buhar Banyosu ve termal havuz kullanımı). Akşam yemeğine kadar aktivitelerden faydalanıp, akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama Afyon’daki termal otelimizde.2.GÜN: Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra Kütahya’ya hareket ediyoruz. Varışın arından Kütahya Kalesi, Ulu Camii, Arkeoloji Müzesi ve Çini Müzesini gezdikten sonra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası Türkiye’nin en iyi korunmuş arkeolojik kalıntılarının olduğu Aizanoi Zeus Tapınağı, Antik Tiyatro, Stadyum, Agora, Heron ve Gymnasion yapılarını gezip Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.GEZİ ÜCRETİ: 285,00 TL ( NAKİT) - 299,00 TL (3 TAKSİT)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, 1 gece konaklama, Araç İçi ikramlar, 1.gün araçta kahvaltı tabağı, (1) Otelde Kahvaltı, (1) Akşam Yemeği, otelde sauna, Türk hamamı, buhar banyosu, termal havuz kullanımı, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Öğle yemekleri, Son gün akşam yemeği, Milli Park giriş ücretleri, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar, Tüm yemeklerde alınacak içecek ücretleri.