KASTAMONU - ILGAZ - DADAY

300 TL

ILGAZ – KASTAMONU -DADAY TURU

1 GECE-2 GÜNDÜZ TAMPANSİYON

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN: Sabah saat 07:00’da belirlenen adrestenhareket ediyoruz. Araçta kahvaltı tabağı, çay, kahve, meşrubat ikramlarımız ve gerekli molalarımızın ardından Ilgaz’a varıyoruz. Aktivitelerden yaralanmak isteyen ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.Ardından mangal menüsü ile öğle yemeği alıyoruz.Yemek sonrası rehberimizin vereceği saate kadar serbest zamanımızı değerlendirip Daday’a hareket ediyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam yemeği ve konaklama Daday’daki otelimizde.2.GÜN: Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra odalarımızı boşaltıp çıkış alıp Kastamonu’ya hareket ediyoruz. Şeyh Şaban-ı Veli Hazretleri Türbesi, Kastamonu Kalesi (küçük araçlar ile çıkılabilir), Saat Kulesini gezdikten sonra öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Örnek Kastamonu Evi Müzesini ve Etnografya müzesini gezip alış-veriş için serbest zaman verdikten sonra Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varış. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.GEZİ ÜCRETİ: 300,00 TL (NAKİT) – 325,00 TL (KREDİ KARTINA 5TAKSİT)

ANLAŞMALI BANKALAR : WORLD , BONUS , MAXİMUM , PARAF

ÜCRETE DAHİL OLANLAR:

Gidiş-dönüş ulaşım, Araçta Kahvaltı Tabağı, Çay, Kahve, Meşrubat ikramı, 1 gece Daday’da konaklama (1) Otelde kahvaltı, (2) öğle yemeği , (1) Otelde Akşam yemeği, Araç içi ikramlar, Zorunlu Türsab Sigortası, Milli park giriş ücreti,Rehberlik hizmeti ve tüm çevre gezileri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR:

Dönüşteki Akşam Yemeği, Yemeklerde alınacak extra içecek ücretleri, Ata biniş ücretleri, Biniş ders ücretleri, Lift ücretleri, Kayak malzemesi kira bedeli, Müze, Milli Park ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel Harcamalar.