SİNOP ERFELEK ŞELALELERİ

350 TL (3 TAKSİT)

ERFELEK ŞELALELERİ – SİNOP TURU

1 GECE, 2 GÜNDÜZ YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

Gece saat 23:55’de Premier Tour Ofis hareket ediyoruz. Gerekli molalar ve ikramlarımızın ardından Sinop-Erfelek’e varıyoruz.

1.GÜN : Erfelek’e varışın ardından köy kahvaltımızı aldıktan sonra kısa bir serbest zaman verip, 29 Takım Şelaleden oluşan Erfelek Şelalelerine çıkıyoruz. Şelale gezimizin sonrasında Sinop şehir merkezine gidip öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ardından rehberimiz eşliğinde Sinop limanını gezip alış-veriş molası sonrası konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Odalara yerleşme, Akşam yemeği, ve konaklama otelimizde.2.GÜN: Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Otelimizden çıkış alıp Sinop Cezaevi’ni geziyoruz. Kotra(gemi maketi) alışverişi ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Sinop Kalesi, İnceburun, Balatlar Kilisesi, Paşa Tabyaları, Aşıklar Yolu, ve Hamsilos Fiyordu’nu geziyoruz. Ardından Karakum Plajını görüp Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.GEZİ ÜCRETİ: 350 TL (3 TAKSİT)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

Son model araç ile gidiş-dönüş ulaşım, Araç içi ikramlar, (1 gece) konaklama, 1. Gün Erfelek’te kahvaltı, (1) otelde kahvaltı, (1) otelde akşam yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,Tüm çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ:

öğle yemekleri, Son gün akşam yemeği, Milli park ,müze ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar.