İSTANBUL KEYFİ

299 TL

İSTANBUL + ADALAR KEYFİ GEZİSİ

1 GECE, 2 GÜNDÜZ YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

Gece saat 24:00’da Premier Tour Ofisi önünden hareket ediyoruz. Ara durak yolcularımızı aldıktan sonra Gerekli ikram ve molalarımızın ardından İstanbul’a varıyoruz.

1.GÜN: Anlaşmalı tesisimizde kahvaltımızı aldıktan sonra Pierre Loti’ye hareket ediyoruz. Teleferik ile Pierre Loti’ye çıkıp İstanbul manzarasını fotoğraf çekip, çay-kahve içmek için serbest zaman verdikten sonra Eyüp Camisi ziyaret ediyoruz. Ardından Balat’a hareket ediyoruz. Balatta Fener Rum Patrikhanesi, Fener Rum Lisesi, Agora Meyhanesi ve Cibali Kapıyı gezip fotoğraf çektikten sonra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası Galata Kulesini ziyaret edip ardından Ortaköy-Beşiktaş gezimizi tamamlayıp Boğazda tekne turumuzu yapıyoruz. Tekne turu sonrası Otelimize hareket ediyoruz. Odalara yerleşip Akşam yemeğimizi aldıktan sonra otelimizden çıkıp Kumkapı’ya gidiyoruz. Belirlenen saate kadar eğlendikten sonra otelimize hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.2.GÜN: Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp Kabataş iskelesine hareket ediyoruz. Adalar vapuruna binip Büyük Adaya hareket ediyoruz. Büyükada gezimizi yapıp öğle yemeği için serbest zaman verdikten sonra Heybeliada’ya gidiyoruz. Fotoğraf çekip serbest zaman verdikten sonra Vapura binip Bostancı iskelesine gidip, otobüsümüze biniyor ve Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Başka bir Premier Tour gezisinde buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.GEZİ CÜRETİ: 290,00 TL ( NAKİT) – 299,00 TL (3 TAKSİT)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ:

Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar, çay, kahve, meşrubat ikramı, 1 gece İstanbul Avrupa Yakasında konaklama, 1.gün anlaşmalı restoranımızda kahvaltı, (1)Otelde Kahvaltı , (1) otelde Akşam yemeği, Profesyonel Rehberlik hizmetleri, Boğazda Tekne turu, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm Çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Öğle yemekleri,, Dönüş günü akşam yemeği, Piere Loti teleferik ücreti, Adalar vapur geçiş ücretleri, Kum kapı eğlence ve alkollü-alkolsüz içecek ücretleri, Milli Park, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar.