İSTANBUL KEYFİ

350 TL (3 TAKSİT)

İSTANBUL KEYFİ GEZİSİ

GEZİ PROGRAMI

Gece saat 24:00’da Premier Tour Ofisi önünden hareket ediyoruz. Ara durak yolcularımızı aldıktan sonra Gerekli ikram ve molalarımızın ardından İstanbul’a varıyoruz.

1.GÜN: Anlaşmalı tesisimizde kahvaltımızı aldıktan sonra Pierre Loti’ye hareket ediyoruz. Teleferik ile Pierre Loti’ye çıkıp İstanbul manzarasını fotoğraf çekip, çay-kahve içmek için serbest zaman verdikten sonra Eyüp Camisi ziyaret ediyoruz. Ardından Balat’a hareket ediyoruz. Balatta Fener Rum Patrikhanesi, Fener Rum Lisesi, Agora Meyhanesi ve Cibali Kapıyı gezip fotoğraf çektikten sonra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası Galata Kulesini ziyaret edip ardından Ortaköy-Beşiktaş gezimizi tamamlayıp Boğazda tekne turumuzu yapıyoruz. Tekne turu sonrası Otelimize hareket ediyoruz. Odalara yerleşip Akşam yemeğimizi aldıktan sonra otelimizden çıkıp Kumkapı’ya gidiyoruz. Belirlenen saate kadar eğlendikten sonra otelimize hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.2.GÜN: Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp Ayasofya, Topkapı Sarayını ve Yerebatan Sarnıcını gezip öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası, Sultanahmet Meydanı ve Camisini gezip Ankara’ya gitmek için hareket ediyoruz. Gerekli mola ve ikramlarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.


GEZİ CÜRETİ: 350,00 TL ( NAKİT- 3 TAKSİT)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç içi ikramlar, çay, kahve, meşrubat ikramı, 1 gece İstanbul Avrupa Yakasında konaklama, 1.gün anlaşmalı restoranımızda kahvaltı, (1)Otelde Kahvaltı , (1) otelde Akşam yemeği, Profesyonel Rehberlik hizmetleri, Boğazda Tekne turu, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm Çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Öğle yemekleri,, Dönüş günü akşam yemeği, Piere Loti teleferik ücreti, Kum kapı eğlence ve alkollü-alkolsüz içecek ücretleri, Milli Park, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel harcamalar.