EDİRNE - İSTANBUL KÜLTÜR GEZİSİ

350 TL (3 TAKSİT)

İSTANBUL – EDİRNE TURU

1 GECE-2 GÜNDÜZ / YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

Gece saat 22.00’da Premier Tour ofis önünden hareket ediyoruz. Gerekli ikram ve molalarımızın ardından sabah saatlerinde Edirne’ye varıyoruz.

1.GÜN: Anlaşmalı restoranımızda kahvaltımızı aldıktan sonra Edirne gezimize başlıyoruz. Mimar Sinan’ın “Ustalık Eserim” dediği muhteşem Selimiye Camisini geziyoruz. Ardından Ali Paşa Bedesten’i gezip Üç Şerefli Cami, Eski Cami, Makedonya Kulesini Gezdikten sonra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası Tunca ve Meriç nehirlerini geçip Pazarkule Sınır Kapısı gezisi sonrası Karaağaç’a gidiyoruz. Tren İstasyonu ve Lozan Anıtını gördükten sonra Sarayiçi’ne gidiyoruz. Sağlık Müzesi olarak hizmet veren II. Beyazıt Külliyesi, Balkan Şehitleri Anıtı, Kırkpınar Güreşlerinin yapıldığı Sarayiçi ve Adalet Kasrı gezileri sonrası İstanbul’a varıyoruz. Odalara yerleşme, Akşam Yemeği ve konaklama İstanbul’daki otelimizde.2.GÜN: Sabah otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış alıp Öncelikle Sultanahmet Meydanı ve Camisini ve Ayasofya Camisi ve müzesini gezdikten sonra Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemeğin ardından Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı gezip Boğazda Tekne turumuzu yapıyoruz. Tekne turunun ardından Ankara'yahareket ediyoruz.GEZİ ÜCRETİ: 350TL (3 TAKSİT)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Full donanımlı aracımız ile gidiş-dönüş özel ulaşım, Araç İçi İkramlar, (1gece) İstanbul’da konaklama, 1. Gün anlaşmalı restoranımızda kahvaltı, (1) Otelde Kahvaltı, (1) Otelde Akşam Yemeği, Boğaz’da Tekne turu, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Rehberlik Hizmetleri, Tüm Çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Öğle yemeği, Son Gün akşam yemeği, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Kişisel Harcamalar.