AMASRA - AKÇAKOCA - SAFRANBOLU

325 TL (3 TAKSİT)

AKÇAKOCA – AMASRA- SAFRANBOLU GEZİSİ

1 GECE, 2 GÜNDÜZ YARIM PANSİYON

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN: Sabah saat 07:00’da Premier Tour hareket ediyoruz. Araç içinde kahvaltı tabağı, çay-kahve-meşrubat ikramlarımız ve gerekli molalarımız ile birlikte Akçakoca’ya varıyoruz. Konuralp Müzesini gezip öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Akçakoca Merkez Camisini gezip alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Fakıllı Mağarasına gidiyoruz. Ardından konaklama yapacağımız otel’e hareket ediyoruz. Odalara Yerleşme, Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.2.GÜN: Sabah erken kalkıp kahvaltımızı aldıktan sonra, Amasra’ya hareket ediyoruz. Amasra Kalesi, Fatih Camisi, Ağlayan Ağaç’ı gördükten sonra çarşıda alış-veriş molası verip öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemekten sonra Safranbolu Yörükköyü’ne gidiyoruz. Köyün gezilmesi sonrası Hıdırlıktepesi’nden Panoramik Safranbolu’yu seyredip fotoğraf çekiyoruz. Ardından Köprülü Mehmet Paşa Camisi ve Arasta’yı gezip alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Ardından Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli ikramlar ve molalarımızın ardından Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.GEZİ ÜCRETİ: 325 TL (3 TAKSİT)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş özel ulaşım, Araç İçi ikramlar, Kahvaltı Tabağı çay, kahve, meşrubat ikramı, Otel’de 1 gece konaklama, (1) Otel’de Kahvaltı, (1) Akşam Yemeği, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Rehberlik Hizmetleri, Tüm Çevre gezileri.

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Öğle yemekleri, Yemeklerde alınacak içecek ücretleri, Milli park, Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, Kişisel Harcamalar.